Як вилікуватися за один день.

Якщо ви захворіли в самих невідповідний момент чи відчуваєте, що ось-ось звалиться з ніг із застудою або вірусом, а хворать часу немає, спробуйте зробити все, щоб протистояти наступаючої хвороби. Активізувати захисні сили організму цілком можливо, головне - знати кілька прийомів і проявити відповідальність.
Інструкція
1
Отже, ви відпросилися з роботи або навчання та поставили собі мету поправитися за один день. По-перше, один з найприємніших і «ледачих» способів швидко встати на ноги - це відлежатися. Організму не доведеться витрачати енергію навіть на нескладні домашні справи і пересування, і він зосередить свої сили на захисті організму.
2
застуди та запалень не вижити, якщо ви вживаєте багато рідини - вони просто швидко і ефективно виводяться з організму. Також не встояти і вірусам - разом з сечею виводяться не тільки вони, а й шкідливі токсичні продукти розпаду.
3
Приготуйте собі чудодійний напій (притому дуже смачний), перевірений роками: нагрійте глечик води, додайте туди сік одного свіжого лимона, поріжте скибочками солодкий апельсин і додайте дві чайні ложки меду для солодощі. Мед виводить токсини і тонізує, добре лікує хворе горло, а що міститься в цитрусових вітамін С відновлює і вмить активізує імунітет. Пийте цей напій під одній склянці хоча б кожні півтори години.
4
Для того, щоб швидко поправитися, кімната повинна добре провітрюватися, щоб уникнути скупчення бактерій і вірусів в повітрі. Але протягів варто строго уникати. Попросіть кого-небудь з родичів зробити вологе прибирання - це також допоможе освіжити приміщення і не допустити поширення інфекцій.
5
Якщо вас мучить кашель, то нормальна і не дуже висока температура повітря в кімнаті, а також добре зволожене повітря підуть виключно на користь, полегшать дихання і відходження мокроти. Подихайте над гарячим відваром з трав. Щоб прибрати закладеність носа, вибирайте натуральні краплі з судинозвужувальну ефектом - ви відразу відчуєте полегшення і позбавитеся від відчуття «важкої голови».