Як підгодувати лося.

Щоб полювання була вдалою, необхідно спочатку підгодувати лося перш, ніж починати діяти. Втім, можливо, ви переслідуєте цілі і хочете просто допомогти тварині пережити сувору зиму.
Інструкція
1
Для початку зверніться в спеціалізований мисливський магазин у вашому місті або знайдіть сайт, що спеціалізується на продажу необхідного приладдя. Так ви можете придбати спеціальні прикормки для лося , а не виготовляти їх самостійно (що не завжди ефективно), Існує кілька видів таких засобів. Наприклад, ви можете купити прикорм, до складу якого входить набір мінеральних солей і вітамінів, необхідних тварині. Або придбати ароматизовану суміш для залучення самок або самців лося .
2
Спосіб їх застосування нескладний - висипати на заздалегідь підготовлену годівницю (вкопані в землю колоду висотою приблизно на рівні морди лося ) або змішати з землею в радіусі одного метра. Складність в іншому: як виявити місця переміщення лосів, щоб ні гроші, ні час не були витрачені даремно?
3
Про це можна запитати місцевих жителів або довідатися в мисливському господарстві, пред'явивши ліцензію на відстріл тваринного і ознайомивши його працівників зі складом придбаного або самостійно виготовленого прикорму (зазвичай це та ж сіль або солоні коренеплоди та сіно).
4
Якщо ж вашою метою є не полювання, а навпаки, збереження поголів'я лосів в умовах суворої зими або запобігання їх міграції, то спочатку зверніться в охотхозяйство. З'ясуйте, звіряючись з єгерської картою, місця проживання популяції і зразкові схеми переміщення лосів. У кожному господарстві є і план обходів, здійснюваних працівниками. Так що спочатку домовтеся про час і дату з конкретним єгерем (не всі з них люблять сторонніх у своїй справі). Далі все те ж саме: встановіть на годівницю куб солі і брикет так, щоб дерев'яний стовп поступово просочувався нею. Покладіть поруч коренеплоди та сіно. Прикорм слід залишати при кожному обході з розрахунку 2 кг на одне тварина, що живе в цих місцях. Сіль - в міру витрати.