Як випрямити зуби. Як можна вирівняти зуби.

Якщо ви вирішили випрямити зуби, вам необхідно знати, до якого лікаря вам потрібно звернутися, з якими питаннями вам доведеться зіткнутися і до чого потрібно бути готовим.
Вам знадобиться
  • 1. Консультація ортодонта
  • 2. Брекети
Інструкція
1
Для початку зверніться до лікаря-ортодонта. Він проконсультує вас, а також розповість вам про брекет-системах. Намагайтеся звертатися до перевіреного лікаря, т.к. з цією людиною вам доведеться спілкуватися протягом усього лікування, яке триває не менше року. Переконайтеся, що це хороший професіонал, і ви можете обговорювати з ним всі хвилюючі вас питання.
2
Будьте готові до того, що лікар порекомендує вам видалення зубів. Іноді це дійсно необхідно, щоб звільнити простір для інших зубів. Вислухайте думку декількох фахівців, перш ніж вирішуватися на такий крок, як видалення.
3
Вилікуйте всі зуби у лікаря-терапевта, перш ніж приступати до носіння брекетів. Оскільки брекетная конструкція є незнімної, то лікування в ній може бути проблематичним. Крім того, за один або два тижні до установки брекетів почистіть зуби від каменю і нальоту у лікаря-гігієніста. Ділянки зубів під брекетами очистити від каменю протягом лікування буде неможливо.
4
Погоджуючись на брекетную конструкцію, пам'ятайте, що за гігієною порожнини рота потрібно буде стежити особливо ретельно. Рекомендується чистити зуби після кожного прийому їжі не тільки звичайною щіткою, але і спеціальною щіткою для брекетів, а також зубною ниткою. Використовуйте також ополіскувач для порожнини рота з лікувальними травами. Вони заспокоюють і лікують ясна.
5
В процесі носіння брекетів строго виконуйте всі рекомендації лікаря. Так, в більшості випадків від пацієнта потрібно сумлінне носіння межчелюстних тяг. Підійдіть до цього процесу з відповідальністю, оскільки від цього в багато залежить час носіння брекетів.
Ліска є тонкою, міцну, зазвичай прозору нитку, яка використовується переважно в якості рибальської снасті. Розрізняють два види лісок - плетена волосінь, що складається з декількох сплетених ниток і моноліска - з однієї нитки. Щоб вона прослужила довго, за нею потрібен постійний догляд.
Інструкція
1
В процесі рибалки спінінгом методом підтягування волосінь може перекручуватися, що заважає ловле, оскільки волосінь між кільцями переплітається і намотується на барабан котушки. При її змотуванні може виникнути заїдання, що перешкоджає повторним забросам приманки. В цьому випадку, не відходячи далеко від місця риболовлі, змотують з котушки всю лісочку і витягайте на рівному, позбавленому рослинності місці, після чого кілька разів пропустіть лісочку через ганчірочку від самої котушки .
2
Не забудьте при цьому залишити кінець волосіні вільним. Завдяки такій нескладної операції, закручені і сплетені ділянки волосіні розпрямляться.
3
У домашніх умовах вирівнювання слід повторити шляхом намотування волосіні на барабан, пропускаючи її між пальцями.
4
З початком риболовного сезону багато рибалки виявляють, що волосінь втратила гладкість, потьмяніла, покрилася засохлими частинками водоростей, що також є явними ознаками її «нездоров'я». Для очищення волосіні розмотайте її на всю довжину і потім, не прикладаючи зусиль, знову намотайте на шпулю, пропускаючи через невелику чисту ганчірочку.
5
Якщо ви знаходитесь на риболовлі, то з виступаючого місця на березі або з човна спустіть всю лісочку за течією річки, при цьому очищаючи її згаданим способом. З урахуванням даної проблеми окремі фірми, що спеціалізуються на випуску рибальських приладь, стали виробляти спеціальні шампуні, не просто очищаючі лісочку , але і покривають її поверхню захисним складом.
Зверніть увагу
Основна характеристика волосіні - міцність на розрив, її довжина і діаметр вказуються на заводській етикетці. У міру експлуатації вона піддається механічному зносу. Так, через вплив води волосінь набухає, що на чверть знижує її міцність, а вузлики - на дві третіх. Одним із способів по приведенню волосіні в порядок є її випрямлення.