Як носити коректор постави.

Коректор постави призначений для профілактики і лікування неправильного звичного положення тіла. Він підтримує хребет і знімає навантаження з м'язів. Але, щоб він надавав лікувальний вплив, його необхідно правильно носити.
Інструкція
1
Однією з основних причин болю в спині є неправильна постава. Вона також впливає і на стан внутрішніх органів - серця, шлунково-кишкового тракту, легенів. Тому сьогодні так популярний коректор постави, який частіше називають корсет для виправлення постави.
2
Такий коректор допомагає тримати спину прямо і сприяє позбавленню від сутулості. Зазвичай він виготовляється з еластичних матеріалів, які підтримують спину в правильному положенні і дозволяють адаптувати корсет під потрібний розмір. Коректор постави не помітний під одягом і призначений як для жінок, так і чоловіків. Крім того, випускаються дитячі коректори, які дають можливість виправити початкові стадії сколіозу, сутулості і кіфозу.
3
Коректор постави не заподіює незручностей, його можна використовувати кожен день, він не заважає нормальному ритму серця. Підтримуючи хребет у правильному положенні, він знімає навантаження і напруга м'язів при тривалому положенні сидячи.
4
Перед купівлею коректора, необхідно проконсультуватися з лікарем. Підбирайте корсет необхідного розміру, використовуючи дані таблиці на упаковці.
5
При носінні корсета надягайте його поверх бавовняної білизни. Ретельно зафіксуйте його за допомогою поясної стрічки на застібці в подребернойобласті. Затягуйте настільки, щоб не було відчуття дискомфорту, при цьому спинка коректора повинна бути щільно натягнута. Плечові ремені повинні злегка відтягувати ваші плечі назад.
6
Починайте носіння коректора з 20-и хвилин в день, додаючи щодня ще по 15 хвилин. У загальній складності коректор необхідно носити по 3-4 години в день.
7
Сьогодні великою популярністю користуються магнітні коректори постави. Вони мають вбудовані магніти, які посилюють терапевтичні та профілактичні властивості корсета і знімають больові відчуття в спині. Такі пристрої безпечні і не мають шкідливої дії на організм. Вони допомагають відновленню серцево-судинної і нервової системи, сприяють зняттю набряків, посиленню кровообігу. Єдиним попередженням може бути обережне використання магнітів при зниженому тиску.