Як змусити себе менше їсти. Як змусити себе їсти менше.

Якщо наша свідомість - це садівник, який розкидає насіння, то підсвідомість - це благодатний грунт для насіння. Варто послідовно переконати себе не переїдати - і підсвідомість підкориться "команді", а ваше тіло перетвориться!
Вам знадобиться
  • Рішучість і наполегливість
Інструкція
1
"Накази" повинні бути точними, логічними і неодмінно позитивними, без НЕ чи НІ. Визначте завдання; на підсвідомість не подіє команда "Швидко схудни!", краще детально записати, що ви хочете і частіше згадувати і перечитувати як програму дій. При цьому фрази повинні бути оптимістичні.
2
Не вживайте пропозиції типу "я втрачаю вагу" - втрачати по суті неприємно. Не варто говороіть і писати "я сиджу на дієті" - зазвичай слово "дієта" сприймається як мука та обмеження, а значить негатив. Краще говорити, приміром, "я чудово виглядаю, з кожним днем стаючи стрункішою", "мені подобаються овочі", "я люблю ходити пішки - таке приємне напруження м'язів" і т.п.Сформуліруйте свої індивідуальні позитивні (позитивні) судження, постійно повертайтеся до них - і підсвідомість відгукнеться на ваші доручення!
3
Напружте уяву, займіться візуалізацією. Розслабтеся і образно, як у кіно, уявіть себе зовсім інший, тієї, якою ви прагнете бути. Придумуйте всілякі ситуації. Закріпіть в собі відчуття від таких приємних "відеосюжетів" і періодично повертайтеся до них, доповнюючи новими деталями. Підсвідомість реагує на запропоновані "картинки".
Зверніть увагу
Не чекайте різких змін, - і поступові зміни на краще вас приємно здивують.
Корисна порада
Спробуйте правильно налаштуватися і прислухатися до свого тіла.