Як намалювати лінію в delphi.

Delphi - це самостійний об'єктно-орієнтована мова програмування, що утворився на базі Object Pascal. В даний час його основною цільовою платформою є Microsoft.NET.
Інструкція
1
Виберіть компілятор для виконання операцій на Delphi. Ви можете використовувати Free Pascal, Embarcadero Delphi, Oxygene, Virtual Pascal, Pocket Studio, Virtual Pascal, GNU Pascal і так далі залежно від даних вам умов. Найвідомішим і широко використовуваним на сьогоднішній день компілятором є Embarcadero Delphi.
2
Для побудови лінії в Delphi використовуйте один з найвідоміших алгоритмів побудови - Алгоритм Брезенхема, заснований на визначенні точок двовимірного растра, які необхідно зафарбувати для отримання найбільш прямий лінії, що знаходиться між двома заданими точками. Метод більш актуальний для побудови горизонтальних і вертикальних ліній, що не вимагають особливого згладжування. Даний алгоритм також актуальний при побудові кіл, швидкість його виконання найчастіше буває досить висока. Реалізація такого виду алгоритму в Object Pascal виглядає наступним чином (дивіться малюнок до кроку).
3
У випадку якщо ви хочете намалювати лінію в Delphi з максимальним згладжуванням, скористайтеся для цього алгоритмом Ву. Його сенс полягає в розкладанні лінії відрізка в растр застосовуючи згладжування. Його перевага у високій якості ліній, також швидкість виконання досить висока, тому рекомендується його застосовувати у випадках необхідності побудови діагональних ліній. Його виконання в коді для осі x вигладить так (дивіться малюнок до кроку).
4
Також для побудови ліній в Delphi ви можете скористатися іншими способами, наприклад, скачати з інтернету готові шаблони. При цьому перевіряйте помилки, які, можливо, були допущені авторами. Зверніть увагу і на наявність інших алгоритмів. Вони не настільки широкі в застосуванні, як два вищеописаних і скоріше підходять під певні задані параметри, що зустрічаються в практиці рідше вищеописаних випадків.
Корисна порада
Читайте більше додаткової літератури з Delphi.