Як вивантажити в 1С-виписку.

Все платежі підприємство виконує в безготівковій формі, переводячи грошові рахунки з одного розрахункового рахунку на інший. На підставі даних операцій банк у встановлені терміни надає виписку, яка виступає в якості первинного документа для бухгалтерського обліку. Багато бухгалтери стикаються з труднощами, пов'язаними з вивантаженням виписки в програму «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Отримайте банківську виписку по розрахунковому рахунку. Вивчіть надані відомості і розділіть всі рухи грошових коштів на вступники і вибувають. Зберіть первинну документацію (рахунки-фактури, акти, договори, платіжні доручення та інше), яка підтверджує виконання зазначених у виписці фінансових операцій.
2
Запустіть програмне забезпечення «1С: Підприємство». Зайдіть в меню «Банк і каса» і запустіть розділ «Виписка банку». Якщо ви справно складали всі платіжні доручення в даній програмі, то буде автоматично сформований список операцій по банку. Перевірте відповідності даної інформації з випискою банку. Поставте галочки біля перевірених записів.
3
Натисніть кнопку «Виконати», щоб усі платіжні доручення були проведені і автоматично відображені на бухгалтерських рахунках. Якщо якась запис не відповідає банківській виписці або відсутній, то необхідно перейти в розділ «Платіжні доручення» і внести відповідні коригування або сформувати новий документ.
4
Скористайтеся програмою «Клієнт-банк» для вивантаження банківської виписки в базу «1С: Підприємство». Для цього спочатку необхідно налаштувати синхронізація роботи даних додатків. Запустіть програму «1С-Підприємство» і знайдіть в розділі «Банк» пункт «Клієнт банку».
5
Запустіть встановлення функції. Тут необхідно встановити посилання на файли вивантаження і завантаження, які дозволять обмінюватися даними з Клієнт-банком. Уточніть у банківського технічного фахівця, назва даних документів.
6
Зайдіть в програму «Клієнт-банк» і перейдіть в розділ «Імпорт даних». Виберіть у відповідному пункті програму «1С: Підприємство» і натисніть кнопку синхронізувати. В результаті ви зможете обмінюватися даними між цими додатками. Для вивантаження виписки необхідно запустити «1С: Підприємство» і натиснути відповідну кнопку в меню «Банк».
DBF - це формат файлів баз даних, який використовується різними програмами для зберігання тієї чи іншої інформації. Вивантаження даних в DBF доступна і в програмі 1С, наприклад, для відправки інформації в інші організації.
Вам знадобиться
  • - програма 1С.
Інструкція
1
Створіть або скачайте готову форму для вивантаження даних у файл формату DBF. Якщо вам необхідно зробити вивантаження для заздалегідь встановлених в програму 1С форм, знайдіть їх у відповідному меню. Багато версій 1С підтримують готову обробку вивантаження для ЦБ, деякі обробки ви можете написати самостійно залежно від форми документа.
2
Однак якщо ви не знайомі з даною процедурою в використовуваної вами версії програмного забезпечення, це може забрати дуже багато часу. Також самостійне написання обробки при відсутності досвіду виконання подібних операцій може викликати багато помилок і неточностей в роботі. Налаштуйте експорт даних відповідно до пунктами меню бази даних і збережіть обробку у вигляді шаблону операції, якщо це необхідно.
3
При відсутності у вас навичок програмування 1С зверніться до служби технічної підтримки вашого постачальника програмного забезпечення або до сторонніх фахівців. Написання обробки вивантаження інформації в файл бази даних займе досить небагато часу. Зверніть увагу, що не всі фахівці знайомі з вивантаженням в 8 версії програми, якщо раптом вам з яких-небудь причин відмовлять в написанні обробки, швидше за все, вам краще змінити обслуговуючого працівника.
4
При вивантаженні даних в DBF переконайтеся в тому, що у вашому випадку не є можливості використання інших форматів файлів, наприклад, в документ XML. Це пов'язано з тим, що DBF на даний момент є далеко не найзручнішою формою роботи з інформацією, крім того даний формат файлів вже давно застарів, в основному він застосовується Ощадбанком та іншими великими організаціями.
5
Вивантаження в більш широко поширені формати файлів помітно простіше, крім того, вам не буде потрібно додаткового програмного забезпечення у випадках коли потрібно редагування. Пам'ятайте, що ви також можете звернутися за написанням обробки до сторонніх фахівців, яких можете знайти в інтернеті на тематичних формах, присвячених 1С.
Корисна порада
Намагайтеся не виробляти процедуру настройки самостійно.