Як змінити кодування в phpmyadmin. Як змінити пароль в базі даних.

Phpmyadmin - це веб-додаток, який призначено для управління базами даних. Воно дозволяє здійснювати адміністрування сервера, запускати різні команди, а також переглядати вміст таблиць і баз даних.
Інструкція
1
Змініть кодування бази даних, після її створення. Більшість скриптів використовує кодування utf-8, але на хостингах бази даних часто створюються з використанням кодування cp-1251 хто інший. Це може призвести до некоректного відображення текстів статті. Замість букв можуть з'явитися знаки питання, або інші незрозумілі символи. Тому перед установкою скрипта виконайте перевірку кодування бази даних.
2
Перейдіть в панель керування, виберіть phpMyAdmin, після входу в неї зі списку в лівій частині екрана виберіть потрібну базу даних, в якій необхідно змінити кодування .
3
Перейдіть у вкладку «Операції» після вибору бази, тут ви можете виконати різні операції з наявною базою даних. Одна з доступних операцій це зміна кодування.
4
У списку відзначте потрібну вам кодування , врахуйте, що більшістю скриптів підтримується utf-8. Далі клацніть кнопку «Пішов». Ці дії необхідно виконати перед установкою cms.
5
Скористайтеся скриптом Sypex Dumper Lite 1.0.8. для вирішення проблем з кодуванням бази. Збережіть базу даних за допомогою дампера, переконайтеся, що в ньому збережені всі російські символи.
6
Після цього відновіть таблиці цим же скриптом з дампа. Для виправлення проблем з відображенням символів перед викликом mysql.select.db додайте рядок mysql_query ("/*! 40101 SET NAMES Введіть назву кодування, наприклад, cp1251 '*/") or die ("Error:". Mysql_error ()). Після цього скрипти бази будуть працювати з усіма версіями.
7
Після цього перейдіть в панель управління Phpmyadmin, змініть кодування за замовчуванням для вашої бази, для того, щоб знову створювані таблиці мали потрібну кодування . Для цього виберіть базу, перейдіть в «Операції» зі списку «Порівняння» виберіть потрібне значення, відповідне вашим даними.
Система управління базами даних Mysql, починаючи з версії 4.1, підтримує роботу з кодуваннями. Основні проблеми з ними виникають при з'єднанні бази даних з Php. У цьому випадку кодування вмісту бази і з'єднання повинна збігатися.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що зазвичай причиною виникнення проблем з Mysql є те, що за замовчуванням кодування для баз даних призначається latin1. Більшість підключених клієнтів також налаштовані на неї, ви вносите дані і переглядаєте результати теж з її використанням. Хоч дана кодування і коректно відображає кирилицю, але коди таблиці символів в ній не відповідають реальним символам кирилиці. Тому пошук і сортування даних можуть видавати абсолютно непередбачувані результати.
2
Виконайте зміна кодування бази даних на ту, яка коректно відображає кириличні символи, наприклад, utf-8 або cp1251. Для цього конвертуйте дані з кодування Latin1 в cp1251. Не використовуйте при цьому просте конвертування даних, так як коди символів некоректні. Тому необхідно позбутися їх прив'язки до кодуванні. Для цього перетворіть дані і символьний тип в двійкові дані. Скористайтеся запитом Alter table «Введіть ім'я таблиці» t1 change c1 c1 blob.
3
Виконайте запит для зміни кодування бази даних Mysql, для цього скористайтеся наступним прикладом: Alter table «Введіть ім'я таблиці» t1 change c1 c1 text chatacter set «Введіть назву потрібної кодування, наприклад, cp1251 ». Фізично не змінюється ні один байт даних, а змінюється правило формування символів. У подальшому для зміни кодування БД ви можете користуватися простим запитом конвертації даних.
4
Зверніть увагу, при зміні кодувань таблиці в поле, яке містить індекси, необхідно видалити їх і створити заново, тобто перебудувати у всіх таблицях бази даних. При переході на кодування переконайтеся, що візуальні клієнти підтримують unicode. Наприклад, клієнт SQLyog некоректно відображає вміст таблиць, які зберігають дані в кодуванні utf-8.