Як відшукати воду.

Необхідність знайти питну воду виникає в самих різних випадках, від вибору місця для будівництва колодязя до ситуації, коли пошук води стає питанням життя і смерті. Знання того, як відшукати воду, допоможе з честю вийти з непростої ситуації і, як мінімум, заощадить багато часу і сил.
Інструкція
1
Якщо вам треба знайти місце для будівництва колодязя, скористайтеся лозоіскательством, древнім і дуже ефективним методом. У сучасному варіанті замість лози використовуються біолокаційні рамки - зігнуті літерою «Г» відрізки залізного дроту діаметром 2-3 мм. Довжина рукояті становить 15 см, довгої частини - 35 см. Це лише один з варіантів, на практиці люди користуються рамками самих різних розмірів і конструкцій.
2
Спочатку навчіть рамки правильно реагувати на відповіді «так» і «ні». Задайте подумки питання: «Зараз день?» Якщо відповідь ствердна, рамки повинні зійтися. Якщо ні, повинні розійтися в сторони. Після того, як рамки почнуть правильно реагувати на питання, можете переходити до пошуку води.
3
Сконцентруйтеся на пошуку води. Тримайте рамки паралельно перед собою, не стискаючи сильно, і повільно йдіть по ділянці. У тому місці, де ви почнете перетинати підземних водоносний ділянку, рамки зійдуться. Ви можете дуже точно оконтурити його, визначити глибину залягання - для цього, стоячи над водоносним ділянкою, подумки перебирайте глибину від одного метра і глибше. Коли ви дійдете до потрібної цифри, рамки зійдуться. Слід знати, що рамки - це просто індикатор, який робить видимими ваші неусвідомлені рухи. За допомогою рамок ви лише виводите підсвідомо сприйняту інформацію на видимий рівень.
4
Цим способом можна шукати воду в незнайомій місцевості - річки, озера, струмки, джерела ... Тримаючи рамки перед собою, подумки задайте відстань - наприклад, 1 км. Сконцентруйтеся на пошуку води і почніть повільно повертатися. Якщо в радіусі кілометра є джерело води, рамки зійдуться, коли ви повернетесь до нього обличчям. Якщо рамки не зійшлися, збільште радіус сканування. Пошук води в незнайомій місцевості складніше, ніж під землею на конкретній ділянці, але цій техніці цілком можна навчитися.
5
Якщо ви опинилися в незнайомому місці і вам треба знайти воду , шукайте найбільш низькі місця. На рівнинній місцевості вздовж струмків і невеликих річок практично завжди можна спостерігати зарості чагарнику і дерев. У тому випадку, якщо відкритого джерела води знайти не вдалося, звертайте увагу на плями яскравої соковитою рослинності - в цьому місці і слід шукати воду . Яму копайте в найнижчій точці плями рослинності. Якщо земля волога, трохи почекайте - на дні ями поступово почне накопичуватися вода.
6
Звертайте увагу на звірині стежки, вони часто ведуть до води. Придивляйтеся до кружляють птахам. У гірській місцевості в скельних тріщинах може скупчуватися дощова вода. Якщо ви біля моря і берег обривистий, шукайте струмочки прісної води біля підніжжя обриву. У тому випадку, якщо берег пологий, виройте метрів за сто від моря яму, в неї буде просочуватися вода. Вона майже напевно буде солоноватой, але придатною для пиття.
7
У жаркий день воду можна випарувати навіть з прокаленного сонцем піску. Викопайте в найнижчому місці яму діаметром близько метра, в центр поставте ємність. Накрийте яму шматком поліетиленової плівки, краї присипте грунтом. У центр покладіть невеликий камінчик. Випаровується вода буде конденсуватися на плівці і стікати в ємність. За день ви зможете зібрати 1-2 літри води, залежно від вологості ґрунту.