Як включити бездротову мережу на ноутбуку. Як включити бездротовий зв'язок на ноутбуці asus.

Більшість мобільних комп'ютерів призначене для роботи з бездротовими мережами. Практично в кожному ноутбуці є вбудований Wi-Fi адаптер, необхідний для підключення до певних мереж.
Інструкція
1
Щоб виконати підключення до бездротової мережі необхідно активувати і правильно налаштувати Wi-Fi адаптер мобільного комп'ютера. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до властивостей пункту «Комп'ютер». Знайдіть і відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
2
Розгорніть підменю «Мережеві адаптери» і знайдіть пристрій, призначений для роботи з каналом Wi-Fi. Якщо це обладнання відключено, то клікніть по його назві правою кнопкою миші і виберіть пункт «Включити». Переконайтеся в тому, що навпроти назви Wi-Fi адаптера немає знаку оклику. Це означає, що для цього пристрою встановлені всі необхідні драйвери.
3
Іноді для активації Wi-Fi адаптера необхідно натиснути певні клавіші на ноутбуці. Виконайте цю дію. Натисніть на іконку локальних мереж, розташовану в системному треї. У розгорнулося меню виберіть потрібну мережу і натисніть кнопку «Підключення».
4
Якщо мережа захищена паролем, введіть його у вікні і натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся установки зв'язку з точкою доступу бездротової мережі.
5
Якщо вам необхідно підключитися до мережі, яка працює в режимі прихованого мовлення, то самостійно задайте її параметри. Відкрийте центру управління мережами і загальним доступом. Виберіть меню «Управління бездротовими мережами».
6
Натисніть кнопку «Додати» і виберіть параметр «Створити профіль мережі вручну». Заповніть запропоновану таблицю. Вкажіть саме ті параметри, з якими в даний момент працює потрібна вам точка доступу. Натисніть кнопку «Далі».
7
У новому вікні натисніть кнопку «Підключення» і дочекайтеся установки з'єднання з мережевим обладнанням. Перевірте активність мережі. Спробуйте відкрити загальнодоступні файли або виконати інші операції з мережевими ПК.
Створення власної бездротової мережі здійснюється за допомогою різних пристроїв. У домашніх умовах, як правило, використовують Wi-Fi маршрутизатори. Але іноді розумніше підключити обладнання іншого типу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi модуль;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви вже маєте в своєму розпорядженні стаціонарним комп'ютером, підключеним до інтернету, використовуйте для створення бездротової мережі Wi-Fi адаптер. Подібне обладнання ділиться на два типи: зовнішні адаптери, що працюють через USB-канал, і внутрішні модулі, що підключаються до системної плати ПК через порт PCI.
2
Виберіть пристрій потрібного типу. Зверніть увагу на той факт, що для підключення двох і більше мобільних пристроїв вам буде потрібно адаптер з підтримкою режиму точки доступу. Яскравим прикладом такого пристрою служить Wi-Fi модуль Asus PCI-G31.
3
Вимкніть комп'ютер а адаптер PCI-слоту материнської плати. Встановіть антену в наявний порт адаптера. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи.
4
При роботі в системі Windows XP, встановіть драйвери зі спеціального диска, що поставляється в комплекті з модулем. При роботі з системами Windows Seven або Vista використовуйте програму Ralink Wireless Utility.
5
Після установки відповідного програмного забезпечення приступите до налаштування параметрів роботи модуля бездротового зв'язку. Запустіть утиліту і відкрийте вкладку Soft + AP (STA + AP).
6
Змініть параметри майбутньої точки доступу. В поле SSID вкажіть її ім'я. Заповніть графу Authentication. Для цього виберіть режим перевірки автентичності та вкажіть тип ключа.
7
Тепер введіть пароль, необхідний для захисту вашої бездротової мережі. При використанні WEP-шифрування, його довжин повинна складати шість символів, а для WPA (WPA2) - вісім.
8
Заповніть поле Max numbers of peers. Вкажіть число мобільних пристроїв, які будуть одночасно підключені до точки доступу. Натисніть кнопку Apply. Тепер клікніть правою кнопкою миші по іконці утиліти і виберіть пункт Soft + AP Mode.
9
Дочекавшись завантаження нового меню, вкажіть активне з'єднання з інтернетом, до якого отримають доступ мобільні пристрої. Підключіть ноутбуки до точки доступу. Перевірте працездатність з'єднання.