Як очистити організм від токсинів.

Токсини ускладнюють роботу систем організму, що призводить до розвитку хронічних захворювань. Сама процедура очищення організму від токсинів абсолютно нескладна, хоча деякі елементи можуть не припасти вам до смаку, але це, безумовно, того варто.
Інструкція
1
Перш за все, підберіть хорошу літературу з даної тематики. Краще всього якщо вона буде куплена в спеціалізованому магазині. Ознайомтеся із запропонованими там методами, але, у жодному разі, не починайте пробувати підряд усі методики на собі. Просто прочитайте і виберете самий оптимальний і доступний для вас варіант.
2
Наступним етапом виключіть, по можливості, стресові ситуації, які несприятливо діють на всі органи і системи організму. Психічне і емоційне напруження уповільнює виведення токсинів і сприяє затримці шкідливих речовин.
3
Для того щоб очистити організм від токсинів, не слід повністю відмовлятися від їжі, так як цим ви завдасте собі ще більшої шкоди. Найголовніше - постарайтеся просто обмежити обсяг споживаних продуктів. Вам необхідно виключити вживання харчових добавок і смаженої їжі. Їжте більше овочів, бажано в сирому вигляді. Також дуже важливо ретельно пережовувати їжу, так це сприяє тому, що більша її частина почне перетравлюватися вже в роті.
4
Пийте більше простій не кип'яченої води, але, ні в якому разі не газованої. У день необхідно випивати шість-вісім склянок води в літній період, і чотири-шість - взимку. Пам'ятайте, що вода є безпосереднім учасником всіх обмінних процесів організму.
5
Пост дуже допомагає очистити організм від токсинів, але він має бути не за церковним календарем. Для цього просто не вживайте їжу протягом одного дня на місяць. Цього цілком достатньо, щоб розвантажити організм і посилити виведення токсинів.
6
Регулярно відвідуйте сауну і займайтеся спортом, так як це стимулює роботу потових залоз, через які виводитися більшість шкідливих речовин з організму. Сауну відвідувати необхідно хоча б один-два рази на місяць, а займатися спортом - три-п'ять на тиждень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Gt8XPP26Aw