Як зв'язати гачком сніговика.

Новорічні заходи не обходяться без ігор зі снігом. Своєрідним ритуалом зустрічі зими і Нового року є ліплення сніговика. Це викликає невимовний захват у дітвори. Якщо ви любите займатися рукоділлям, то можете прикрасити ялинку або новорічний стіл сніговиком, пов'язаним гачком.
Вам знадобиться
  • - різнобарвна пряжа (краще білого і червоного кольорів);
  • - голка;
  • - гачок на 0,85;
  • - дерев'яні намистини (2 шт.);
  • - два очка;
  • - синтепон.
Інструкція
1
Щоб зв'язати гачком сніговика , візьміть білу пряжу, наберіть 4 повітряні петлі і зробіть з них коло. Зв'яжіть стовпчик без накиду і в кожну петлю ланцюжка зробіть по 2 стовпчики без накиду. Повторіть те ж саме в 2-му і 3-му ряду.
2
Зробіть в наступному ряду одну повітряну петлю, 3 стовпчики без накиду. В 4-й петлі ланцюжка зробіть 2 стовпчики без накиду. В'яжіть так весь ряд.
3
Робіть аналогічно в наступному ряду, але в'яжіть по 2 стовпчики без накиду кожну 7-ю петлю ланцюжка. Наступний ряд в'яжіть в кожну 10-у петлю і так далі, додаючи в кожному наступному 3 петлі ланцюжка. Зробіть 2 стовпчики без накиду в наступних рядах в кожну 13-у, 16-у і 19-ю петлі ланцюжка відповідного ряду.
4
Після 19-й петлі не додавайте кількість петель в ланцюжку. Пров'яжіть так 2 ряди, потім починайте збавляти (якщо ви хочете зв'язати великого сніговика , зв'яжіть ще кілька рядів, що не додаючи петлі).
5
Завершуючи в'язання кульки, залиште маленький отвір. Через нього набийте порожнину кульки синтепоном. Зашийте отвір.
6
Зв'яжіть аналогічним способом ще один або дві кульки різної величини. З'єднайте їх, використовуючи голку для зшивання в'язаних виробів.
7
Для більш зручного пришивання інших деталей сніговика , зробіть з дерев'яних намистин руки, обв'язавши їх пряжею. Або зв'яжіть такі ж кульки, як для тулуба, але менше за розміром. Пришийте руки до тулуба сніговика .
8
Пришийте ніс-морквину. Зв'яжіть з помаранчевої або червоної пряжі трубочку і закріпіть її на обличчі сніговика . Приклейте йому очі, використовуючи клей.
9
Тепер можете прикрашати його, як вам сподобається: надіньте на нього шапку, шарфик. Щоб їх зв'язати, використовуйте червоні або будь-які інші яскраві нитки. Шапочку в'яжіть аналогічно в'язання кульок для створення тіла сніговика , а шарфик - стовпчиками без накиду, перевертаючи виріб.
10
Прикріпіть до сніговичків мітлу. Щоб виготовити її, зв'яжіть товстою ниткою разом кілька гілочок (зірвіть їх під час прогулянки в парку), потім пришийте мітлу до одного з куль.
Якщо ви до цих пір не визначилися, який же подарунок подарувати людині, то подарувати йому пов'язаного власними руками сніговика. Такий подарунок досить легко зробити, якщо у вас є необхідні за кольором нитки і спиці. Крім того, подарунок у вигляді сніговика підійде як малюку, так і дорослій людині. Тим більше, що зв'язати сніговика зовсім легко, і це вимагає зовсім малі витрати грошових коштів. Парочку таких сніговиків можна використовувати як сувенір на новорічні або різдвяні свята.
Інструкція
1
Загальний процес в'язки такого виробу представляється досить швидким і простим. Для такої роботи вам знадобляться звичайні спиці, різнокольорові відтінки ниток, наповнювач для іграшки у вигляді вати і голка. Для того щоб ваш майбутній сніговик стояв досить стійко, у вигляді підстави снеговику вставляють по середині коло з паперу. Подальше в'язання сніговика починається з центру кола. Вам необхідно набрати 12 петель, після чого почати новий ряд, у якому число всіх петель необхідно подвоїти. Провязав, таким чином, 7 рядів на лицьовій стороні сніговика вам необхідно стягти вийшло виріб і зшити всю деталь до кінця, попередньо не забувши вставити картонний круг.
2
Голову і шию необхідно в'язати точно так же, тільки на лицьовій їх стороні провязать не 7, а цілих 14 рядів ниток. Після цього можна почати формувати шию і руки з ногами для майбутнього сніговика. Як тільки всі частини тіла майбутньої ляльки готові, можна починати стягувати однієї ниткою голову і тіло, і поступово набивати його ватою. Особа вашого сніговика можна зробити за допомогою бусинок або також зв'язати за допомогою застібок і маленьких гудзиків.
3
Також ви можете пов'язати різні аксесуари до снеговику, наприклад шапку. Загальна кількість петель на таку шапку має повністю відповідати довжині окружності всієї голови вашого сніговика. Починайте в'язати спочатку білою ниткою, а потім можна переключитися на інші кольори. Як тільки необхідну кількість рядів для шапки буде пов'язано, можна поцупити і зшити вийшла капелюшок. Загалом, зв'язати сніговика і необхідні аксесуари до нього не так вже й складно. Головне витратити трохи часу і завзятості, а також вкласти всю любов в майбутній виріб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hm01-1fO2Kk