Як установіть.jar файл на телефон.

Багато додатків, розроблені для мобільних телефонів і комунікаторів, мають формат jar. Іноді для їх установки достатньо скопіювати файли на телефон, але найчастіше доводиться застосовувати спеціальне ПЗ.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - BlueTooth-адаптер.
Інструкція
1
Оберіть спосіб з'єднання мобільного телефону з комп'ютером або ноутбуком. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні спеціальним кабелем, то підключіть його до гнізда USB та потрібному порту в вашому телефоні. Зачекайте, поки операційна система визначить нове обладнання. Якщо в телефоні присутній flash-карта, то виберіть потрібний режим роботи підключеного до комп'ютера пристрою. Для цього вкажіть пункт «USB-накопичувач» і натисніть кнопку Ok.
2
Скопіюйте необхідні jar- файли на флешку. Вимкніть телефон від комп'ютера, виконавши безпечне вилучення пристрою. За допомогою меню мобільного пристрою перемістіть файли в пам'ять телефону. Спробуйте запустити встановлену програму.
3
Якщо jar-файл не запускається після простого копіювання, то встановіть утиліту PC Suite. Використовуйте програму, розроблену виробником вашого мобільного телефону. Підключіть телефон до комп'ютера і відкрийте PC Suite.
4
Зачекайте, поки мобільний пристрій визначиться програмою. Відкрийте меню «Установка програм». У вікні, виберіть необхідний jar-файл і натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся завантаження програми в пам'ять телефону. Відключіть пристрій від комп'ютера. Запустіть встановлений jar-файл.
5
Якщо ви хочете передати файли по каналу BlueTooth, то придбайте відповідний адаптер і підключіть його до комп'ютера. Після установки потрібних драйверів запустіть програму PC Suite. Увімкніть BlueTooth-модуль в мобільному телефоні. Переконайтеся в тому, що пристрій доступно для пошуку.
6
Дочекайтеся установки зв'язку між програмою PC Suite і телефоном. Виконайте операції, необхідні для завантаження файлів в телефон.