Як встати на місток. Місток вправу.

При перегляді спортивних передач нас дивує легкість виконання складних гімнастичних вправ. Для цього потрібно багато працювати і відмінно виконувати базові вправи, які служать фундаментом для виконання складних трюків. У гімнастики, акробатики та інших видах спорту такими є: шпагат, місток, коробочка і інші елементи.
Вам знадобиться
  • Коврик для занять, бажано шведська стінка
Інструкція
1
Не потрібно робити місток непідготовленим і без спеціальних вправ. Можна пошкодити м'язи і зв'язки. Необхідно «розігріти» суглоби і м'язи спини. Після декількох загальних вправ, ми безпосередньо приступаємо до вправ, які необхідні для підготовки нашого основного елемента - гімнастичного містка.
2
Навчимося для початку виконувати такі вправи з легкостью.Упражненіе 1, «Рибка». Лежачи на животі, руки вгорі. Одночасно піднімаємо руки і ноги (коліна прямі) і затримуємо їх в такому положенні декілька секунд.Упражненіе 2. Стоячи на колінах, ноги на ширині плечей, руки вгорі. Робимо плавно нахил назад, намагаючись при цьому руками торкнутися підлоги. (Якщо з першого разу не виходить, спробувати зробити цю вправу ще кілька разів) Вправа 3, «коробочка». Лежачи на животі. Руки поставити на рівні стегон і випрямити. Прогнутися в спині. Потім спробувати зігнути ноги в колінах і головою спробувати дістати шкарпеток ног.Упражненіе 4. З положення лежачи на спині, спробуємо зробити місток. Для цього лягаємо на спину, згинаємо ноги в колінах, руки теж згинаємо і ставимо ближче до плечей, ліктями вгору. Початкове положення готово. Тепер акуратно випрямляє руки і ноги в колінах. При цьому прогинаючись в спині. Пробуємо зафіксувати це положення декілька секунд.
3
Після того, як ми навчилися впевнено виконувати вищевикладені вправи, а головне робити місток з положення лежачи, потрібно приступати до освоєння містка з положення стоячи. Для цього нам знадобиться шведська стінка, або просто стіна. Підготовче вправу для містка следущее.Ісходное положення - спиною до шведської стінки або стіни. Руки вгорі, ноги на ширині плечей. З цього положення робимо нахил назад, і спираємося руками на шведську стінку, перебираючи руками, по рейкам шведської стінки опускаємося в місток. Потім також піднімаємося назад у вихідне положення. Цю вправу потрібно закріпити кілька разів, тому що воно основне для нашого елемента.Когда ми вільно і невимушено виконуємо рекомендовані вправи, приступаємо до заключного етапу. Для цього рекомендується для страховки виконувати місток на гімнастичний мат і перші рази зі страховкою тренера.Ісходное положення - стоячи ноги на ширині плечей, руки вгорі. Людина стоїть обличчям до тренера. Той підтримує людину під спину. Робимо нахил назад, руки вгорі, на секунду затримуємося в нахилі, потім плавно опускаємося в місток. І відштовхнувшись руками, через нахил повертаємося у вихідне положення. Коли людина буде готовий до самостійного виконання вправи, тренер дозволить виконати цей елемент самому.
Зверніть увагу
При виконанні цього елементу або будь-якого іншого, м'язи і зв'язки, суглоби повинні бути підготовлені. Для цього потрібно виконати підготовчі вправи, описані вище.
Корисна порада
При вивченні цього елемента зверніться краще до фахівця щоб уникнути різних травм.