Як створити таблицю в oracle.

Oracle знаходить широке застосування для виконання робіт, пов'язаних з базами даних щодо їх автоматизації. Для вирішення проблем, пов'язаних з виконанням дій в даній програмній оболонці, рекомендується частіше відвідувати тематичні сайти.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Oracle.
Інструкція
1
Встановивши правильні змінні середовища, увійдіть в програмну оболонку Oracle. Це робиться шляхом введення команди source//all. Env. Введіть при вході пароль dbpasswd, після чого змініть його самостійно в програмі на ваш розсуд.
2
Для створення таблиці використовуйте наступний код в одній або декількох рядках: CREATE TABLE (); Для того щоб припинити нумерування, використовуйте знак крапки з комою, в іншому випадку операція триватиме. Не залишайте порожніх рядків, оскільки це перерве операцію без початку її виконання.
3
Для створення таблиці з використанням первинного коду виконайте таку команду: CREATE TABLE (..., a PRIMARY KEY, b, ...); Якщо вам потрібно створити таблицю , в якій декілька стовпців задіяні в якості первинних ключів, використовуйте наступний код: CREATE TABLE (, PRIMARY KEY (a, b, c));
4
Якщо вам необхідно відредагувати таблицю в Oracle шляхом додавання нових рядків, застосуйте команду Insert, яка має наступний вигляд: INSERT INTO VALUES ();
5
Якщо вам необхідно переглянути список значень таблиці в Oracle, застосуйте команду Select: SELECT * FROM;
6
Коли вам потрібно видалити таблицю з Oracle, пропишіть наступний код: DROP TABLE;
7
У разі виникнення проблем з виконанням команд в оболонці Oracle, використовуйте спеціальну навчальну літературу і частіше читайте тематичні форуми, також періодично виконуйте практичні завдання.
Зверніть увагу
Будьте уважні з порожніми рядками і не забувайте ставити крапку з комою для продовження коду.