Як вибрати склоріз.

Для того щоб різати скло вам обов'язково потрібно склоріз. Даний інструмент спеціально призначений для такого роду роботи. В даний час в магазинах велика різноманітність моделей.
Інструкція
1
Велике поширення отримав алмазний склоріз . Він вважається одним з кращих. Алмаз міцно закріплюється в державке срібним припоєм. Даний припой здатний забезпечити необхідну міцність з'єднання. У державке є прорізи. Вони необхідні для того щоб було зручно відламувати вузькі смужки скла. Такі склоріз и зазвичай мають дерев'яну ручку. За допомогою алмазного склоріз а ви можете розрізати листове скло, яке має товщину не більше 10 мм. При затуплении одного різального ребра ви можете легко ввести інше. Для цього потрібно послабити гвинт на державке і повернути різець на 90 °.
2
Існують склоріз и, які оснащені не натуральним, а синтетичним алмазом. Вони набагато дешевше. Однак і в роботі такі прилади менш ефективні. За допомогою такого склоріз а ви можете розрізати скло, яке має товщину не більше 5 мм. При необхідності алмази можна приточити. Виконується даний процес на чавунному диску. Різець потрібно приточують до тих пір, поки він не буде залишати на склі рівну і тонку лінію.
3
Алмазні склоріз и бувають двох типів: з четирехранной пірамідою і з криволінійної ріжучої крайкою. Перші призначаються для досвідчених різьбярів. З другим типом можуть впоратися навіть непрофесіонали. Великою популярністю користується алмазний склоріз , який має криволінійну ріжучу кромку. Різці з чотиригранної формою у нього знаходяться на одній прямій з віссю. Завдяки цьому працювати зі склом стає набагато простіше.
4
У магазині ви можете зустріти роликовий склоріз . Його робочим елементом виступають ролики, які виконані з твердого вольфрамо-кобальтового сплаву. Модель може мати один, три або шість роликів. Кожен з них розрахований на різання більше 350 м скла товщиною від 1 до 4 мм. Ролик має діаметр 6,6 мм. При затуплении його можна легко замінити на новий. Для цієї мети необхідно послабити кріпильний гвинт і повернути барабанчик з роликом на 60 °.