Як відкрити docx в 2003 Офісі.

Формат * .docx, став стандартним для документів, створюваних в додатках, що входять в офісний пакет Microsoft Office, починаючи з версії 2007, не розпізнає в більш ранніх версіях цього продукту. Існує три рекомендованих способу вирішення даної проблеми.
Інструкція
1
Скористайтеся можливістю безкоштовного завантаження і установки спеціалізованого «Пакета забезпечення сумісності для випуску 2007 Microsoft Office», доступного для скачування на офіційному сайті Microsoft. Це дозволить виконувати відкриття документів з розширенням .docx і .docm в більш ранніх версіях офісних додатків, що входять в пакет Microsoft Office, включаючи версію 2003. При цьому файли з розширенням .dotx і .dotm, створені з використанням шаблонів Office Word 2007 і раніше не зможуть бути відкриті.
2
Не забудьте перезавантажити комп'ютер після установки пакета сумісності для застосування обраних змін і пам'ятайте, що: - відображення формул буде перетворено в зображення, а їх зміна недоступно; - всі теми і їх компоненти будуть перетворені в елементи стилю; - елементи управління стануть звичайним текстом і не підлягають зміні; - записи дій стають віддаленими або вставленими фрагментами; - шрифти заголовків стають статичними; - поля не підлягають редагуванню; - бібліографія, цитати і заміщають тексти стають статичними; - графіки та діаграми стають малюнками, захищені від редагування ; - макроси будуть видалені; - підключення до джерел даних стає неможливо; - зашифровані файли не можуть бути відкриті, навіть при наявності пароля.
3
Оберіть програму Oрen Office для можливості відкриття документів формату .docx без будь-яких обмежень. Програма є безкоштовною і вільно поширюється в інтернеті.
4
Скористайтеся можливістю онлайн-конвертації формату обраного документа в інші сумісні формати, надану багатьма інтернет-ресурсами. Для цього вкажіть підлягає зміні документ у вікні пошуку конвертера і натисніть кнопку Convert для виконання операції перетворення документа в обраний формат, сумісний з використовуваним офісним додатком.