Як прибрати чорні смуги.

Чорні смуги трапляються в житті кожної людини. Звичайно, будь-яка з них рано чи пізно закінчується, але є хороший спосіб зробити «чорний» період коротким і безболісним.
Вам знадобиться
  • - газетний папір, ручка;
  • - або Word чи інший текстовий редактор.
Інструкція
1
усвідомленням першому етапі вам слід зрозуміти, що ваші відчуття суб'єктивні і мають мало спільного з об'єктивною реальністю. Ваша чорна смуга чорна лише для вас - в силу особливостей вашого сприйняття та оцінки деяких обставин, вашого життєвого досвіду, очікувань. Важливу роль відіграють також якості вашої особистості - риси характеру, темперамент, мислення і так далі. Буквально: Земля не провалилася в «чорну діру» від того, що вас кинула дівчина або «скоротили» на роботі. І всі ці події - не всесвітня катастрофи, навіть якщо відбулися одночасно. Перейменуйте вашу проблему в задачу і починайте її вирішувати.
2
АналізВозьміте ручку, папір або відкрийте текстовий редактор і проведіть аналіз причин, які послужили тригером для вашого нинішнього стану. Випишіть дослівно все, що прийде вам в голову з цього приводу: «Я відчуваю недолік того-то .... Я позбувся того-то чи не зміг зробити те-то ... Я був відкинутий кимось .... Я завалений справами, яким не видно кінця .... ». Це не вирішить ситуацію, але допоможе вам більш тверезо поглянути на неї, знявши емоційний заряд, що перетворює навіть пересічні життєві обставини в щось апокаліптичне. Слід також взяти на себе відповідальність за події, повністю усвідомити і прийняти його - без драматизації і сентенцій. Тільки ви у відповіді за те, що з вами відбувається і тільки ви в змозі врегулювати ситуацію.
3
Подолання Отже, перед тим як прибрати чорну смугу, Упорядкуйте свої емоції. Потім розробіть поетапний план з подолання виниклих труднощів (знайти нову роботу і так далі) і починайте втілювати його в життя. Менше розмірковуйте про свої лихах і злосчасття (думки матеріальні!), А надлишок енергії краще вкладайте у щось більш конструктивне.
4
ПрівівкаОсновная причина настання чорної смуги в житті - невідповідність поточних обставин вашим очікуванням. А значить, найбільш грамотною профілактикою негативних переживань є відмова від завищених очікувань щодо чогось і, найголовніше, когось.
Зверніть увагу
Якщо є можливість проговорити ваші проблеми вголос - зробіть це. Головне, щоб співрозмовник попався доброзичливий і слухає, в іншому випадку один лише недоречний коментар тільки посилить положеніе.І пам'ятайте: алкоголь, інші надмірності - погані помічники в подоланні «чорних смуг».
Корисна порада
Безсоння - вірний супутник всіх, хто відчуває себе нещасним. Постарайтеся висипатися під час криз - добре відпочив людина набагато більше підготовлений до подолання життєвих труднощів, ніж людина, розбитий утомою.
Проблема появи синіх смуг у верхній і нижній частинах екрану мобільного пристрою при установці нових тем оформлення знайома багатьом користувачам Nokia. На щастя, задача видалення дратівливих смуг може бути вирішена без особливих складнощів з допомогою одного додатка, доступного для завантаження.
Вам знадобиться
  • - Nokia ThemeStudio.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері сторінку http://www.developer.nokia.com офіційного сайту Nokia і виконайте процедуру реєстрації. Це необхідно для завантаження програми Nokia ThemeStudio, яка буде потрібно для видалення синіх смуг у верхній і нижній частинах екрану мобільного пристрою при установці нових тем оформлення. Сам додаток та отримання ключа до нього є безкоштовними, але існуюче обмеження за часом використання досвідченої версії вимагає реєстрації користувача.
2
Скачайте і встановіть програму Nokia ThemeStudio.
3
Запустіть встановлене додаток і перейдіть на вкладку Help головного вікна програми.
4
Вкажіть розділ «Реєстрація» і введіть дані логіна і пароля, використані при реєстрації на сайті в відповідні поля.
5
Визначте серійний код, необхідний для активації програми, і скопіюйте його в вікно реєстрації програми.
6
Виконайте завантаження прозорого фрагмента фону для встановлюваних тим з інтернету і вкажіть бажану тему оформлення у вікні додатка Nokia ThemeStudio.
7
Перейдіть на Вкладку Idle вікна програми і виберіть розділ Idle Scree.
8
Вставте завантажений раніше прозорий фрагмент фону в поля Background (idle status area) і Background (idle softkey area) і збережіть вибрані зміни.
9
Переконайтеся в тому, що шпалери головного екрану вказані на вкладці Idle в поле Wallpapers (main), а фонові - на вкладці Default в поле Background (main). Це необхідно для відображення вибраних шпалер у всіх меню, крім сітки значків, за замовчуванням.
10
Перейдіть на вкладку Main Menu і виберіть пункт Grid View.
11
Переконайтеся, що фонові шпалери обраної теми вказані в поле Background (grid view) і збережіть вибрані зміни.
Корисна порада
Розміри використовуваних шпалер повинні складати 240х320 мм, формат прозорого фрагмента фону - PNG.