Як зшити дитячу палатку.

Діти повинні мати власний простір - свій куточок або маленький будиночок для ігор. І краще рішення - купити або зшити дитячу палатку, яку можна використовувати не тільки для ігор в домашніх умовах, але і брати з собою в походи. Найголовніше, щоб намет не промокала (якщо ви плануєте її виносити з дому) і тримала форму.
Вам знадобиться
  • - наметове полотно або прогумований перкаль;
  • - калька;
  • - кравецькі ножиці;
  • - нитки;
  • - каркас;
  • - блискавка.
Інструкція
1
Приблизно підрахуйте витрата тканини залежно від розміру майбутньої палатки, для цього помножте висоту на довжину кожної стінок. Врахуйте, що таких стінок чотири, додайте величину даху і підлоги. Деякі деталі можна зробити зшивна, з декількох частин. Придбайте тканину для намету: прогумований перкаль або наметове полотно.
2
На кальці зробіть викрійку намети. Найпростіша модель складається з підлоги, дахи і чотирьох бічних стінок. Одна стінка буде входом, тому знадобиться вставка блискавки.
3
Перенесіть викрійку на тканину, виріжте. Всі частини зшийте між собою. Вставте в ту бічну стінку, де буде вхід, блискавку. Виконайте обробку зрізів.
4
Майте на увазі, що вага намету залежить від того, наскільки щільну ви використовуєте тканину. Зшийте підлогу і задню стінку з більш міцної тканини, або використовуйте декілька шарів вже придбаного матеріалу.
5
Щоб намет не протікала, з'єднайте всі полотнища білизняним або подвійним товстим швом. Уникнути протікання ви зможете також, якщо просочити тканину 40-процентним розчином господарського мила. Дайте тканини добре просочитися, потім опустіть її в 20-відсотковий розчин мідного купоросу. Дістаньте її і добре просушіть.
6
Візьміть тасьму і підшийте коник. Виперіть її перед цим, інакше тасьма дасть усадку. Прокладіть між тасьмою і коником мотузку з пеньки середньої товщини. Прикріпіть за її кінці розтяжки. Приховайте місце кріплення, використовуючи спеціальну нашивку.
7
Зробіть на кінцях коника отвори для стійок, з допомогою буде закріплюватися палатка. В якості стійок використовуйте алюмінієві трубки або іншу міцну арматуру. Прорізи закріпіть блочками з металу, або обробіть товстою ниткою. За бажанням в задній стінці зробіть отвір для вентиляції. Виготовте застібається поріжок біля входу в палатку . Це дозволить уникнути попадання бруду і води всередину.