Як виставити сигналізацію по температурі.

Певні пристрої персонального комп'ютера споживають велику кількість енергії. В процесі роботи це обладнання сильно нагрівається. Захистити пристрою від перегріву допомагають вентилятори і додаткові утиліти.
Вам знадобиться
  • - Real Temp.
Інструкція
1
Якщо ви переживаєте за безпеку вашого персонального комп'ютера, то задайте параметри автоматичного відключення ПК при перегріві. Зазвичай ці функції включає в себе меню BIOS материнської плати комп'ютера. Відкрийте це меню, виконавши перезавантаження комп'ютера і натиснувши клавішу Delete.
2
Знайдіть меню CPU Status або Hardware Control. Назва меню може бути іншим в деяких моделях системних плат. У вікні, ви побачите поточні температурні показники основних пристроїв ПК. Знайдіть пункт Max Temperatures. Встановіть необхідний показник. У разі перевищення зазначеної температурної планки комп'ютер буде автоматично вимкнений.
3
Якщо можливості вашої материнської плати дозволяють налаштувати автоматичне відключення при перегріві інших пристроїв, наприклад відеокарти, то налаштуйте параметри і для цього обладнання.
4
Іноді для регулювання та контролю температури краще використовувати програми, що працюють з операційною системою Windows. Скачайте та встановіть програму Real Temp. Увімкніть цю програму і перейдіть в меню Settings.
5
Знайдіть пункт Alarm Temperatures і встановіть поруч з ним галочку. Знайдіть дві графи: CPU і GPU. Вони призначені для установки максимальних температур центрального процесора і відеокарти відповідно. Введіть необхідні значення і натисніть кнопку Alarm.exe. Виберіть файл, в який програма запише зазначені настройки. Натисніть кнопку Apply і згорніть вікно програми.
6
Пам'ятайте про те, що утиліта Real Temp повинна бути активна. Використовуйте кнопку Minimize для згортання вікна програми в системний трей.