Як відключити рекламу в Opera. відключити рекламу на опері міні.

Сучасні веб-сайти рясніють рекламними банерами та посиланнями з спливаючими вікнами. Часом ці посилання можуть привести до зараження комп'ютера вірусом, тому свій браузер необхідно убезпечити від подібних ризиків за допомогою спеціальних блокуючих плагінів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернет;
  • - встановлена програма Opera.
Інструкція
1
Скачайте платин для блокування реклами в «Опері», Flash block, за наступним посиланням http://my.opera.com/Lex1/blog/flashblock-for-opera-9. Розпакуйте вміст архіву в будь-яку папку, скопіюйте файл FlashBlocker.css в папку, де зберігаються стилі користувача в «Опера», наприклад, C:/Program Files/Opera/profile/styles/user.
2
Створіть на вінчестері каталог, де будуть зберігатися скрипти, наприклад, в папці C:/Scripts. Вкажіть в програмі «Опера» шлях до файлу.
3
Відкрийте «Оперу», щоб відключити показ реклами. Перейдіть в меню Tools, виберіть пункт Preferences, вкладку Advanced, клацніть по пункту Content, потім по кнопці JavaScript Options.
4
У діалоговому вікні натисніть по кнопці Choose, перейдіть в папку зі скриптом, виберіть файл і збережіть налаштування. Перезапустіть програму, щоб зміни вступили в силу і встановити блокувальник реклами в «Опері».
5
Скористайтеся розширенням Ad block + для блокування реклами в Opera, з його допомогою ви можете вирізати рекламні блоки. Для цього необхідно вручну відзначити потрібний елемент.
6
Увімкніть розширення, потім клацніть правою кнопкою миші по відкритій сторінці, виберіть пункт «Блокування елементів сторінки» і включіть Adbloks, потім клацніть «Заблокувати елемент», далі наведіть курсор миші на рекламний блок, щоб виділити його синім підсвічуванням, але не зачепило потрібних елементів. Клацніть мишею, потім «ОК».
7
Поверніть випадково видалені потрібні елементи, для цього викличте контекстне меню на сторінці, виберіть Adblock +, відзначте пункт «Розблокувати останній елемент». Потім повторіть блокування. Після цього клацніть правою кнопкою на сторінці і виберіть пункт «Прийняти зміни, пере завантажити стилі». Даний плагін вимагає ручного блокування елементів сторінки.