Як вивести цукор з крові.

Цукровий діабет - захворювання, пов'язане з порушенням процесу утворення гормону інсуліну в крові. Типові ознаки - підвищення цукру в крові, його поява в сечі, постійне відчуття спраги, відчуття голоду. На пізніх етапах розвиваються ниркова недостатність, втрата зору, розлад кровообігу та ін.
Вам знадобиться
  • - інсулін;
  • - кора осики.
Інструкція
1
При інсулінозалежному діабеті першого типу рівень цукру в крові регулюється прийомом інсуліну. При діабеті другого типу приймають препарати, які стимулюють вироблення власного інсуліну або підвищують здатність клітин засвоювати його.
2
Крім медикаментозного лікування важливу роль у попередженні підвищення цукру в крові грають контроль ваги і фізична активність.
3
Виконуйте фізичні вправи на свіжому повітрі. Це сприяє метаболізму глюкози в організмі. Підійдуть будь аеробні навантаження - плавання, настільний теніс, піші прогулянки, ходьба по «біговій доріжці». При виконанні фізичних занять прислухайтеся до свого організму - слабкість, посилене серцебиття, втома - вірна ознака того, що пора зупинитися і відпочити.
4
Зниженню цукру в крові допомагає дієта, спрямована на обмеження надходження в організм легкозасвоюваних вуглеводів, тваринних жирів.
5
Особливу увагу приділіть надходженню достатньої кількості клітковини в організм. Останні дослідження показали, що клітковина утримує цукру від їх всмоктування в кров. Вживайте більше капусти, зелених яблук, цитрусових, зелених овочів, цільнозернових і бобових культур.
6
Використовуйте досвід народної медицини. Існує безліч лікарських рослин, істотно знижують рівень цукру в крові. До них відносяться кульбаба лікарський, корінь лопуха, корінь солодки, шавлія, брусничний лист, суниця, трава манжетки, листя волоського горіха та ін. Застосування трав дозволяє полегшити перебіг хвороби, попереджає ураження судин.
7
Приймайте відвар осиковою кори. Залийте з вечора 2 столових ложки подрібненої осиковою кори півлітра холодної води. Вранці нагрійте на слабкому вогні до кипіння і варіть протягом 30 хвилин. Наполігши протягом 2 годин, профільтруйте. Пийте протягом дня невеликими ковтками на голодний шлунок. Денна норма прийому - 200 мл. Курс прийому - місяць, потім зробіть 10-ти денну перерву і продовжите прийом відвару. Щотижня перевіряйте рівень цукру в крові.
Зверніть увагу
Уникайте стресових ситуацій і конфліктів. Намагайтеся більше часу проводити в компанії веселих і оптимістичних друзів. Ендорфіни - гормони задоволення, - виробляються в організмі в стані гарного настрою, стабілізують рівень цукру в крові.