Як встановити гаражний замок. чи можна приварити ригель до гаражного замку.

Надійний замок на гаражі - запорука забезпечення безпеки не тільки цього приміщення, але і всього будинку. Гаражні ворота, як правило, легше зламати, ніж навіть звичайні двері в будівлю. Адже в самому гаражі і поблизу від нього мешканці будинку постійно не перебувають.
Вам знадобиться
  • - металева пластина;
  • - електрозварювання;
  • - замок;
  • - гвинти;
  • - дриль;
  • - сталевий куточок.
Інструкція
1
Приділіть особливу увагу вибору гаражного замка. До того як його придбати, обов'язково поцікавтеся у продавця, до якої категорії відноситься пропонований вам товар. Тільки спеціальні замки здатні забезпечити максимальний захист охоронюваного об'єкту. Але і це ще не все ... Перш ніж купити гаражний замок , перевірте, чи є серійний номер на його ключах. Серійний номер є свідченням того, що продукція дійсно якісна, а його відсутність може говорити лише про одне - пропонований вам замок кустарного виробництва.
2
До гаражним воротам приваріть металеву площадку, на якій буде встановлюватися гаражний замок . Як правило, такий майданчик приварюється внахлест. Щоб повісити навісний замок , необхідно приварити два кріплення на обидві стулки.
3
На привареної майданчику розмітку отворів під гвинти, призначені для фронтального кріплення гаражного замка, і виріжте їх. Для цього просвердлите отвори для кріплення на кожній деталі. Якщо ви плануєте встановити навісний замок , то можете придбай спеціально підготовлені кріплення, через які будете просмикувати дугу.
4
У дверному каркасі висвердлите отвір під ригеля гаражного замка і його торцевий кріплення. Після цього встановіть замок і перевірте правильність його кріплення: закрийте-відкрийте замок , переконайтеся, що ніде нічого не заїдає, що личинка у відведеному їй пазу проходить вільно.
5
Зробіть розмітку під ключ в зовнішньому металевому листі і виріжте свердловину, яка б в точності відповідала профілю, якщо ви встановлюєте прихований замок , а не навісний. Обов'язково підсильте відповідну частину, куди буде входити ригель гаражного замка (для цього можна використовувати товстий сталевий куточок).
Зверніть увагу
Переконайтеся в тому, що гаражний замок встановлений якісно, для цього перевірте надійність його кріплення.
Корисна порада
Гаражний замок являє собою міцну конструкцію: товщина стінок його корпуса повинна становити не менше трьох міліметрів. До того ж такий замок повинен мати масивні ригелі.