Як оновлювати прошивку через телефон.

Зміна програмного забезпечення мобільного телефону - це процес, що дозволяє додати нові функції або просто поліпшити роботу пристрою. Важливо розуміти, що телефон необхідно правильно підготувати до процесу прошивки, щоб уникнути можливих проблем.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете встановлювати на мобільні телефон неперевірене програмне забезпечення, то скористайтеся утилітою, що дозволяє завантажувати прошивки з офіційного сайту виробника. Для телефонів фірми Nokia краще використовувати програму Nokia Software Updater. Скачайте цю програму з сайту http://www.nokia.com/ru-ru/. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
2
Підготуйте ваш мобільний телефон до зміни програмного забезпечення. Збережіть всі важливі дані, скопіювавши їх з пам'яті телефону . Вийміть flash-карту. Зарядіть акумуляторну батарею пристрою хоча б на 50%. В іншому випадку телефон може відключитися під час прошивки, що призведе до його псування.
3
Скачайте потрібну вам версію прошивки з сайту http://allnokia.ru/firmware. Будьте уважні! Не використовуйте програмне забезпечення, призначене для інших моделей телефонів. Розпакуйте архів в довільну порожню папку.
4
Відкрийте каталог, в який ви розпакували файли з архіву, і перейдіть до папки Products. Скопіюйте її вміст в каталог vplswww.dsut.online.nokia.com.oti.caresuite. Він повинен знаходитися в тій папці, куди ви встановили програму Nokia Software Updater.
5
Підключіть за допомогою USB-кабелю телефон до комп'ютера і запустіть утиліту NSU. У новому вікні натисніть кнопку «Пуск». Через деякий час з'явиться нове меню. Це означає, що телефон визначився утилітою. Натисніть кнопку «Далі». Виконайте цю дію ще кілька разів при появі відповідних вікон. В кінці натисніть кнопку «Оновити». Дочекайтеся завершення процесу зміни програмного забезпечення.
6
Вимкніть від комп'ютера мобільний телефон і перезавантажте його. Перевірте працездатність пристрою.
Зверніть увагу
В процесі роботи програми Nokia Software Updater комп'ютер повинен бути підключений до інтернету. В даному випадку допускається використання телефону як модем.