Як лікувати зв'язки колінного суглоба.

Коліно - один з найбільш складно влаштованих суглобів в організмі. Розташоване в місці з'єднання стегнової кістки і великої та малої гомілкових кісток гомілки. Колінний суглоб скріплений складним набором в'язок. Розтягнення або частковий розрив зв'язок походить від надмірного, не властивого даному суглобу руху. Симптоми розтягнення зв'язок - сильний біль в момент травми, обмеження руху в ньому, припухлість і згладжена контурів суглоба. Рух можливо, але болісно.
Вам знадобиться
  • - ріпчаста цибуля, цукровий пісок, яблучний оцет;
  • - корінь живокосту, топлений жир;
  • - полин, оливкова олія;
  • - листя бузини;
  • - картопля, капуста, цибуля, цукровий пісок.
Інструкція
1
При розтягуванні зв'язок показаний повний спокій в суглобі, накладення тугий пов'язки, холодової компрес на область суглоба . На 2-3 день - необхідні теплові процедури і масаж. При значному набряку накладають гіпсову лонгет.
2
Скористайтеся рецептами народної медицини і підручними домашніми средствамі.Перекрутіте 2 головки середнього розміру ріпчастої цибулі, додайте столову ложку цукру, чайну ложку яблучного оцту.
3
Ретельно перемішавши, викладіть отриману масу на бавовняну серветку шаром 0,3-0,5 см, яку накладіть на коліно. Зверху покрийте перфорованим шматком целофану і зафіксуйте пов'язкою. Міняйте компрес 2 рази на день протягом 3-5 діб.
4
Лікувальні препарати, приготовлені на коренях живокосту надзвичайно ефективні при пошкодженнях суглобів, зв'язок, суглобових захворюваннях. Подрібніть корінь живокосту до порошкоподібного стану. Змішайте чайну ложку порошку кореня з 2 столовими ложками топленого жиру.
5
Помістіть склад на повільно киплячу водяну баню на 2,5-3 години. Наполігши протягом доби, процідіть через двошарову марлю. Розтирайте пошкоджене коліно 3-4 рази на день. На ніч зробіть компрес з даними складом і утеплите суглоб. Курс лікування - 5-7 днів.
6
При травмах вельми ефективним засобом є полин. Візьміть 30 грам мелкоізмельченной полину, залийте її 100 мл оливкової олії і поставте на повільно киплячу водяну баню на 2 години. Настоюйте ще добу в теплому місці. Отриманим складом змащуйте пошкоджені зв'язки 3-5 разів на день, а на ніч накладіть у вигляді компресу.
7
В літній час для лікування розтягувань використовуйте листя бузини. Обкладете пошкоджене коліно свіжозірваними і розім'ятими листям бузини і зафіксуйте пов'язкою. Міняйте компреси 2-3 рази на день.
8
Швидко знімає пухлина компрес з картоплею. Натріть на дрібній тертці бульба картоплі, змішайте його зі свіжої або солоної капустою в пропорції 2: 1. Потім натріть головку ріпчастої цибулі і змішайте з рівною кількістю цукрового піску. З'єднайте всі компоненти і, розмішавши в однорідну масу, накладіть на хворе місце. Накрийте компресійної папером і зафіксуйте пов'язкою.
Зверніть увагу
Лікування засобами народної медицини можна почати тільки після огляду травми травматологом або хірургом. Обов'язково узгодьте з ними передбачувані способи лікування.