Як вибрати якісний ламінат.

Вибір якісного хорошого ламінату або іншого підлогового покриття - обов'язкова частина ремонтних робіт. В різноманітті товарів легко заплутатися. Але є характеристики, які допоможуть зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Прийшовши в магазин, не соромтеся задавати питання продавцю-консультанту, а також питати технічний і санітарний паспорт. Заздалегідь порівняйте характеристики в інтернеті.
2
Зверніть увагу на гарантований термін експлуатації. Він не повинен бути менше семи років. Найчастіше верхня межа становить десятирічний термін.
3
Одна з важливих характеристик - це щільність плити. Приділіть їй увагу при виборі підлогового покриття. Щільність пластини якісного ламінату повинен бути вище 850 кг/м3. Ця характеристика вказується в сертифікатах якості та на упаковках з виробом.
4
Шукайте ламінат, основу якого складає плита древесноволокнистая високої щільності (ДВП, HDF).
5
Обов'язково перевірте товщину аркуша ламінату . Вона повинна бути не менше 7-8 міліметрів. Від товщини безпосередньо залежить стійкість покриття до зносу і теплопровідність. Ідеальною вважається товщина 8-9 міліметрів.
6
Зверніть увагу на те, як влаштований кріпильний замок дошки ламінату . Простежте, щоб він не мав слідів надлому, тріщин, сколів і вм'ятин. В іншому випадку ідеально підігнати і закріпити підлогове покриття не вдасться.
7
Виберіть ламінат потрібного вам класу. Це забезпечить довгу службу. Ламінат може бути покладений в громадських приміщеннях з великим скупченням народу (31-33 класи), або в побутових приміщеннях (21-23 класи). Пам'ятайте, що більш високий клас означає вищу стійкість до пошкоджень. Краще всього використовувати ламінат 31-33 класу.
8
Подивіться на кольори окремих дощок. Вони не повинні відрізнятися в рамках одного артикулу, тим більше однієї упаковки. Це хороший показник якості.
9
Ніколи не купуйте продукцію виробників, які не входять до складу Європейської асоціації виробників ламінованих покриттів для підлоги, так як даний товар має ряд додаткових сертифікатів якості.