Як перефарбувати волосся з чорного в коричневий.

Після фарбування волосся в чорний колір дуже складно повернути їм колишній відтінок. Доводиться застосовувати різні освітлювачі або змивки. Самий щадний варіант для волосся - це перефарбувати їх в коричневий колір.
Інструкція
1
Якісно перефарбувати волосся з чорного в коричневий вам допоможуть в хорошому салоні. Там майстер підбере вам ідеальний варіант змивки і відразу ж запропонує фарбу, яка вирівняє колір і не зашкодить структуру волосся.
2
Якщо ви зважилися виконати цю процедуру самостійно, тоді заготуйте знебарвлюється засіб. Це може бути освітлювач, який зробить ваше волосся світліше на 3-4 тони. Купіть також коричневу фарбу, яку ви будете наносити на волосся.
3
Перед застосуванням цих коштів проведіть тестування на алергію. Злегка змастіть складом зап'ясті і почекайте хвилин сорок. Якщо шкіра не почервоніла, тоді можете приступати до знебарвлення.
4
Одягніть рукавички, покрийте плечі рушником і розведіть освітлювач. Акуратно пензликом наносите фарбу на пасма, перекладаючи забарвлені в іншу сторону. Тримайте строго за часом, позначеному на упаковці. Після цього акуратно змивайте склад під проточною водою. Слідкуйте, щоб засіб не потрапило в очі. При попаданні відразу ж промийте їх холодною водою.
5
Після висвітлення нанесіть на волосся спеціальний бальзам або маску. Витримайте 3-5 хвилин і змийте. Просушіть волосся. Майте на увазі, що колір вийде нерівномірний. Біля коренів волосся буде трохи світліше, ніж кінці.
6
Тепер переходите до фарбування в коричневий колір. Розведіть склад по інструкції і нанесіть на волосся. Спочатку промазуйте світліші коріння. Витримайте десять хвилин, а потім нанесіть фарбу на іншу частину. Прочешіть гребінцем з рідкими зубами, розподіляючи барвник рівномірно, і залиште на 20-25 хвилин. Час витримки залежить від жорсткості волосся і кольору, який вийшов при освітленні.
7
Після цього ретельно промийте волосся, знову нанесіть бальзам для відновлення волосся, змийте і висушіть голову.
8
Майте на увазі, що таке фарбування надає на ваше волосся не зовсім позитивний вплив. Тому застосовуйте різні поживні маски. Періодично втирайте у волосся лікувальні масла або наносите бальзами.
Жінкам, які мають намір перефарбувати чорне волосся в будь-який інший колір, доводиться нелегко. Подібна процедура вимагає часу, сил та завзяття. Позбутися від чорного кольору за один раз не вийде, це тривалий процес.
Інструкція
1
Осветлитель - обов'язковий компонент подібної перефарбовування. Професійні перукарі не рекомендують користуватися занадто сильними засобами, щоб не нашкодити структурі волосся. Після першого фарбування колір ваших волосся повинен змінитися на 3-4 тони, відповідно, якщо ви хочете отримати зовсім світлий відтінок волосся, вам знадобиться кілька процедур.
2
В якості освітлювача найчастіше використовують білу хну або перекис водню. Після першого висвітлення волосся можуть стати рудими, жовтими, а в деяких випадках яскраво-червоними, це залежить від того, як пігменти вашого волосся взаємодіють з активними речовинами освітлювача. Між прояснені обов'язково потрібно використовувати бальзами і маски, щоб зміцнити волосся. В іншому випадку, до моменту, коли ви досягнете потрібного вам відтінку, стан волосся може стати плачевних і їх просто доведеться обрізати.
3
Якщо ви хочете перейти з чорної фарби на світлішу, ви можете зробити це більш довгим і безпечним способом, при цьому не доведеться використовувати освітлювачі. Ви можете поступово перефарбовуватися в обраний відтінок у міру відростання коренів, кожен раз використовуючи для забарвлення більш світлий тон. Це дасть цікавий градієнтний ефект, а через деякий час (півроку-рік) ви зможете «вийти» в потрібний вам колір.
4
Замість хімічної змивки кольору, ви можете використовувати натуральні аналоги. Вважається, що для цієї мети можна застосовувати звичайний кефір або пиво. Звичайно, щоб вони позбавили вас від небажаного чорного кольору, їх доведеться застосовувати протягом тривалого часу, зате волоссю вони не зашкодять, а скоріше зроблять їх більш сильними і здоровими.
5
Якщо ви хочете перейти з чорного кольору в світліший швидко, ви можете використовувати спеціальну змивку, яку можна купити в професійних перукарських магазинах. Врахуйте, що, незважаючи на різні масла в складі, ця смивка дуже сильно псує волосся. До того ж, у вас все одно не вийде перейти з чорного кольору в зовсім світлий за один раз, так що краще не ризикувати здоров'ям волосся. При використанні змивки дуже важливо дотримуватися всіх інструкцій і дотримуватися зазначений час витримки кошти на волоссі, щоб не «спалити» їх.
6
Багато дівчат, пройшовши болісну і довгу процедуру освітлення волосся, виявляють, що чорний колір йшов їм набагато більше світлого, тому перед тим, як починати процес освітлення, спробуйте приміряти перуку бажаного кольору або використовуйте спеціальну комп'ютерну програму, яка дозволяє « приміряти »різні зачіски.