Як підключити приватний будинок до електрики. оформити договір на електроенергію в приватному будинку.

Для підключення приватного будинку до електрики вам необхідно буде не тільки виконати роботи з електромонтажу, а й оформити пакет документів у місцевій електромережної організації. Документальне оформлення підключення електрики може зайняти більше часу, ніж електромонтажні роботи, тому задумайтеся про вирішення цієї проблеми раніше.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - свідоцтво про держ. реєстрації права власності на будинок;
  • - свідоцтво про держ. реєстрації права власності на земельну ділянку;
  • - план земельної ділянки;
  • - ксерокопії зазначених документів.
Інструкція
1
Зверніться по телефону в місцеву електромережевого організацію (РЕЗ) з питання підключення електрики. Вам підкажуть, до кого і в який час потрібно буде звернутися, уточнять перелік потрібних документів. Підійдіть в призначений час в РЕМ, взявши з собою необхідні документи та їх ксерокопії.
2
Подайте заявку на отримання технічних умов, вам підкажуть як правильно її написати. Прикладіть до заявки ксерокопії зазначених документів. Через 30 календарних днів з дня подання заявки в РЕЗ вам повинні видати договір технологічного приєднання до мереж і технічні умови.
3
Найміть кваліфікованого електромонтажника для виконання робіт з монтажу проводів до вашого будинку та електричної проводки в будинку і по установці лічильника (вузла обліку). Запросіть представника РЕЗ для огляду виконаних робіт та пломбування лічильника у присутності електромонтажника. Якщо будуть зауваження, доведеться їх виправляти.
4
Зверніться в РЕЗ в призначений час за одержанням документів (акта введення вузла обліку, акта розмежування балансової належності, акта виконання технічних умов, акта огляду електроустановки). Підійдіть в збутову організацію з паспортом, документами на будинок та земельну ділянку і з документами, отриманими в РЕЗ, для укладення договору на електропостачання вашого будинку . Копію оформленого договору надайте в РЕМ, і тільки після цього ваш будинок підключать до електрики.