Як накачати м'язи за місяць. Як накачатися за 1 місяць відео в дамашніх умовах.

Якщо до літа залишилося всього нічого, а красиво виглядати все-таки хочеться, то природно, ми спрямовується в тренажерний зал і кидаємося на все, що бачимо, тому як хочемо наростити м'язи і скинути непотрібні кілограми якнайскоріше. Це неправильний підхід, накачати м'язи за місяць можна тільки якщо підходити структуровано і ні на крок не відступати від графіка.
Вам знадобиться
  • -абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Присвятіть перший день опрацюванні грудних м'язів і трицепсів, це взаємодоповнюючі м'язи. Почніть день з розігріву віджиманнями. Після цього виконайте жим штанги на прямій лаві - п'ять повторів по десять підходів. Потім виконайте розведення гантелями на прямій лаві - чотири підходи по вісім повторів, після чого переходите до вправ на похилій лаві. Принцип той самий - п'ять підходів по десять повторів з штангою і вісім розводок. Наступна вправа - жим з-за голови EZ штанги, цим ви остаточно опрацюєте трицепси, які досить напружилися під час жиму.
2
У другий день ви опрацьовує спину, плечі і біцепси. Для спини виконуйте верхні і нижні тяги з тими вагами, які ви можете витягнути десять раз в останньому підході. Щоб пропрацювати плечі виконайте підйом штанги з-за голови стоячи і підйоми гантелей вгору через сторони в положенні стоячи, обидві вправи виконуйте протягом чотирьох підходів по десять повторів. Завершіть тренування вправою на біцепс - підйомом штанги в положенні стоячи і окремої опрацюванням кожної руки гантелей при роботі з упором. Кожна вправа виконуйте в чотирьох підходах по дванадцять повторень.
3
Третій день відведіть під ноги. Виконуйте присідання зі штангою, розгинання ніг і вправу на згинання ніг. Кожна вправа виконуйте в шести підходах по десять повторів з оптимальним для вас вагою. Завершіть тренування опрацюванням литок і роботою над передньою і бічною частиною преса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VmeNZOY0YBs
Зверніть увагу
Ні в якому разі не робіть розрив між кожним днем тренування більше або менше ніж один день!
Корисна порада
Обов'язково виспіться, мінімально у вас має бути вісім-9:00 на сон, і не забувайте правильно харчуватися.