Як прискорити роботу комп'ютера.

Операція підвищення швидкості роботи комп'ютера є комплексним завданням, що включає в себе розгін процесора і відео-карти, додавання пам'яті та зміна деяких параметрів роботи системи. Деякі з останніх можуть бути виконані вбудованими засобами самої операційної системи Microsoft Windows XP.

Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки "Пуск" і викличте контекстне меню елемента "Диспетчер завдань" кліком правої кнопки миші для зміни зовнішнього вигляду компонентів робочого столу.
2
Вкажіть пункт "Властивості" і перейдіть на вкладку " Меню "Пуск" діалогового вікна.
3
Застосуйте прапорець на полі "Класичний вид меню" Пуск "і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
4
Викличте контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші для зміни зовнішнього вигляду і вкажіть пункт "Властивості".
5
Перейдіть на вкладку "Оформлення "діалогового вікна властивостей і виберіть опцію" Класичний стиль ".
6
Натисніть кнопку "Ефекти" і зніміть прапорці на всіх полях, крім останнього.
7
Перейдіть на сторінку "Панель управління" і розкрийте посилання "Властивості папки" для підвищення продуктивності системи.
8
Виберіть опцію "Використовувати звичайні теки Windows "в новому діалоговому вікні і перейдіть на вкладку" Вид ".
9
Застосуйте прапорці на поле "Не кешувати ескізи" і "Відображати" Панель управління "в теці" Мій комп'ютер "і зніміть прапорці на полях" Приховувати захищені системні файли "і" Пам'ятати параметри відображення кожної теки ".
10
Виберіть "Показувати приховані папки та файли" і перейдіть в вузол "Система".
11
Перейдіть на вкладку" Додатково "та натисніть кнопку" Параметри "в розділі" Швидкодія ".
12
Розкрийте посилання "Візуальні ефекти" і зніміть прапорці на всіх полях " .
13
Викличте контекстне меню елемента "Система" кліком правої кнопки миші і перейдіть на вкладку "Додатково" діалогового вікна.
14
Застосуйте прапорець на полі "Відключити звіт про помилки" в розділі "Звіт про помилки" і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції відключення додатка Windows Messenger.
15
Перейдіть в пункт" Виконати "і введіть значення runDll32 advpack.dll, LaunchINFSection% windir% \ INF \ msmsgs.inf, BLC.Remove в поле" Відкрити ".
16
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.