Як прикрасити ванну кімнату.

Найчастіше дизайн ванної кімнати підпорядкований санітарно-гігієнічним вимогам, законно пред'являються до цього приміщення, і невеликим розмірам кімнати без вікна на вулицю. Але ванну хочеться зробити не менш затишною, ніж спальню, як повноцінне приміщення для релаксації.

Вам знадобиться

- світильники-бра; - свічки; - аксесуари для ванни (гачки, полиці, завісу, килимки); - кашпо, квіти живі або штучні; - морські раковини, черепашки.

Інструкція
1
Придумайте для ванної єдиний стиль оформлення, відповідно до плану підберіть аксесуари та прикраси. Почніть з освітлення: ванна повинна бути добре освітленою. Якщо розміри кімнати не дозволяють використовувати об'ємні полоточние світильники, повісьте на стіни кілька бра. Форму світильників підберіть під загальний стиль: технологічні панелі освітлення, неонові трубки для підсвічування дзеркала або великі бра з матовим склом різної форми і забарвлення для більш м'якого стилю, або бра-ліхтарі для романтичного настрою.
2
Підберіть аксесуари: гачки, полиці, шафка, фіранку для ванни і килимки, - відповідно з єдиним стилем. Жоден з них не перешкодить вам оформити кімнату в улюблених тонах. Зауважте, що екологічний стиль, що вимагає застосування натуральних матеріалів в оформленні, погано поєднується з маленьким розміром ванною, оскільки це приміщення підвищеної вологості, і для збереження натуральних дерева, тканин воно повинне добре провітрюватися. У такій ситуації краще використовуйте матеріали "під дерево" і т.п.
3
Прикрасьте ванну свічками, якщо ви вибрали романтичний або еко-стиль. За умови достатньої площі ванну в екологічному стилі прикрасять корзини для білизни з вербового прута або бамбука. Якщо ви вибрали морську романтику, декорують кімнату морськими раковинами, коралами, морськими зірками (штучними або натуральними), настінним панно з черепашок.
4
Зверніть увагу на раму дзеркала у ванній кімнаті: її можна оформити самим різним чином (штучні квіти, водостійка тканина відповідної забарвлення, з черепашками і морськими канатами). Знайдіть місце для кашпо з живим або штучним рослиною, ідеально підійде драцена (декоративний бамбук), який може рости без грунту, на його стебла можна прикріпити будь-який штучний квітка, якщо східний стиль не ваша мета.