Як об'єднати текстові файли.

При обробці інформації на комп'ютері може знадобитися об'єднати текстові файли. Подібна дія можна здійснити, використовуючи текстовий редактор. Але це не завжди зручно. Як же зробити дану операцію ефективно?
Вам знадобиться
  • - файловий менеджер;
  • - вільне місце на диску.
Інструкція
1
Об'єднайте текстові файли на функцій копіювання файлового менеджера. Багато програм даного типу, такі як Total Commander, надають опцію додавання вмісту одного файлу до іншого при спробі перезапису. Відкрийте в панелях файлового менеджера каталоги, містять поєднувані файли . Копіюйте файли , які потрібно об'єднати, в цільової каталог, задаючи їм однакове ім'я. Вибирайте опцію додавання інформації в діалозі попередження файлового менеджера.
2
Скористайтеся командою copy в операційних системах сімейства Windows для об'єднання текстових файлів. Запустіть командний процесор cmd. В діалозі «Запуск програми», відображеному при виборі пункту «Виконати» меню «Пуск», введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть OK.
3
Якщо поєднувані файли знаходяться в одному каталозі, перейдіть в нього. Змініть диск, ввівши в командному рядку його літеру зі знаком двокрапки і натиснувши Enter. Змініть каталог за допомогою команди cd.
4
Виведіть довідку по команді copy і ознайомтеся з нею. Введіть у вікні командного процесора "copy/?", Натисніть Enter.
5
Проведіть злиття файлів. Виконайте команду copy, передавши їй список абсолютних або відносних шляхів до вихідних файлів, об'єднаних знаком "+" і ім'я файлу-приймача. Використовуйте ключ/a, якщо необхідно. Наприклад: copy/a a.txt + b:/Temp/b.txt + ../../c.txt/a result.txtОбратіте увагу на те, що в іменах файлів можна використовувати символи-заповнювачі.
6
Почніть об'єднання текстових файлів в Linux-подібних операційних системах. Переключіться в текстову консоль або запустіть емулятор терміналу.
7
Отримайте інформацію щодо роботи команди cat. Для виведення короткої довідки використовуйте команду "cat --help". Також можна ознайомитися з man або info документацією, виконавши команди "man cat" і "info cat" відповідно.
8
Об'єднайте текстові файли , використовуючи утиліту cat і операцію перенаправлення потоку виводу. Виконайте команду cat, передавши їй як параметри командного рядка список шляхів до об'єднуючого файлам. Перенаправьте висновок програми в цільової файл. Наприклад: cat a.txt ../b.txt/tmp/c.txt>/tmp/result.txt