Як годувати мальтійських болонок. мальтійська болонка харчування.

Мальтійська болонка, або мальтезе, стародавня порода невеликих собачок (маса до 3 кг, зріст до 25 см в холці) з білосніжною шовковистою шерстю. Підтримати здоров'я і відмінний зовнішній вигляд собаки допоможе правильний раціон.
Вам знадобиться
  • - сухий корм, розроблений спеціально для породи мальтезе;
  • - м'ясо птиці;
  • - яйця;
  • - кисломолочні продукти;
  • - овочі;
  • - фрукти;
  • - зелень.
Інструкція
1
Годуйте цуценя мальтезе до півроку чотири рази на день, потім можна зменшити частоту до трьох разів на день, дорослим собакам достатньо двох прийомів їжі в день. Середній обсяг на одне годування - одна столова ложка на кожні півкілограма ваги собаки.
2
Визначте переваги вашого вихованця в їжі: чи любить він сухий корм, або воліє натуральні продукти. Харчування тільки спеціалізованим сухим кормом не завдасть шкоди здоров'ю. Якщо собака воліє натуральний корм, подбайте про вітамінних і харчових добавках, необхідних мальтійської болонці, особливо в юному віці.
3
Давайте цуценяті калорійну їжу в невеликих обсягах. У раціоні має бути присутнім м'ясо (відварне або сире, за смаком цуценя), м'ясо птиці, риба, кисломолочні продукти (сир, кисле молоко, кефір), гречана і рисова каші, зелень, овочі (огірки, солодкий перець) і фрукти. Зелень, овочі, фрукти подрібніть і заправте краплею оливкової олії (виключіть зі списку овочів картоплю, капусту, зелений горошок).
4
Зробіть цуценяті сирну масу з сиру, жовтка і невеликої кількості оливкового масла. Підгодовуйте його час від часу подрібненим волоським горіхом з добавкою невеликої кількості меду.
5
Включіть в раціон варений яєчний жовток, згідно французької дієті для мальтезе. Англійська система включає, крім вареного м'яса і овочів, молоко, омлет, риб'ячий жир, вітаміни.
6
Приготуйте на вечерю дорослому собаці 150 г корму: м'ясо (80 г), відварений рис (35 г), подрібнені овочі (35 г). Не давайте вихованцеві копченості, ковбаси, сир, кондитерські вироби.
7
Збільште кількість їжі, одержуване вагітної сукою, з четвертого тижня вагітності. Щодня додавайте до раціону невелику кількість, близько 15%. Годуєте болонку три рази на день, з п'ятого тижня вагітності - 4-5 разів на день. У період годування цуценят зробіть раціон суки максимально насиченим тваринними білками і жирами (виробіть індивідуальне меню для собаки, порадившись з ветеринаром).