Як завоювати авторитет у дитини.

Маленькі діти схильні вірити дорослим і поважати їх. Тому не так уже й важко зробити так, щоб дитина вас поважав. Завоювати авторитет у дитини - означає робити все так, щоб він зрозумів, що його сприймають всерйоз.
Інструкція
1
Найголовніше правило, якому вчать талановиті педагоги - завжди думати, робити і говорити одне і те ж. Це основне, що ви повинні пам'ятати. Тільки в цьому випадку дитина стане по-справжньому поважати вас і прислухатися до вашої думки. Діти дуже чутливі до нещирості й непослідовності. Це буквально обрушує їх світ, брехня дорослого змушує їх сумніватися у всьому. Адже дорослі і їхня думка - єдине надійне в житті дитини. І якщо зраджує один дорослий, то довіра підривається до всіх. Маленькі діти - максималісти. Так що постарайтеся дбайливо ставитися до їх світу.
2
Крім того, не намагайтеся купити симпатію дитини солодощами або подарунками. Так ви тільки сформуєте споживчі очікування щодо вас, але не авторитет . Так, все це можна дарувати, але тільки після того, як у вас будуть налагоджені добрі і теплі стосунки. Дитина дуже гостро відчуває, коли від нього просто намагаються відкупитися і починає просто брати від вас подарунки, але без любові натомість. Душа дитини відгукується тільки на любов і щирість.
3
Дитина - теж особистість, тільки недосвідчена. І дуже болісно переживає негативний досвід. Тому якщо малюк вам довірив таємницю - бережіть її і нікому не відкривайте. Часто дорослі не поважають таємниці дітей, а вони цього не пробачають. Тому поставтеся до довіреній вам або випадково відкритого вами секрету, як ставляться до підписки про нерозголошення.
4
Ніколи не змушуйте дитину замовкнути, завжди слухайте. Можливо, навіть неуважно, але не давайте йому зрозуміти, що вам не важливо їхню думку. Діти дуже ображаються, коли їм не дають висловитися. Тому обов'язково будьте з ними, коли ви їм потрібні - і вони віддячать вам по-дитячому щирою любов'ю і довірою. Дитина може стати справжнім другом, незважаючи на свій вік.
«Вимагаю, щоб мене поважали!» - Кричить у гніві новий начальник, чиї розпорядження не виконуються. Без авторитету неможливо керувати людьми та й просто отримати належну увагу до своєї персони. Пропонуємо кілька прийомів, які дозволять підлеглим оцінити вас по достоїнству.
Інструкція
1
Якщо вас призначили начальником, і від ваших рішень залежить доля співробітників, насамперед налагодьте з людьми людський контакт. Визначте дату загальних зборів, де будуть присутні всі - від вашого першого зама до прибиральниці.
2
Розкажіть про себе у вільній формі, ненав'язливо згадавши про професійні досягнення. Нехай всі бачать, що ви компетентні і налаштовані миролюбно. Але головне - говоріть про те, якими будуть ваші перші кроки на новому терені, особливо, якщо вам належить прийняти непопулярне рішення про скорочення штату.
3
Не дивуйтеся, якщо спочатку вас приймуть в багнети, і не йдіть в глуху оборону. Дозвольте співробітникам відверто висловлювати претензії, тоді вони не будуть шепотітися по кутах, розтрачуючи робочий час даремно.
4
Зробіть так, щоб люди не перебували в інформаційному вакуумі, поширюючи чутки про подальшу долю компанії. Важливо, щоб всі були в курсі того, що ваша місія - вести компанію до нових досягнень, а не знищити її, як стверджують недоброзичливці.
5
Швидше за все, люди звикли до вашому попереднику, яким би слабким керівником він не був. Не критикуйте його публічно, навпаки, всіляко підкреслюйте роль екс-боса в побудові компанії. Але при цьому дайте зрозуміти, що тепер головний - ви.
6
Запросіть до співпраці перевірених часом професіоналів, з якими ви добре знайомі. Разом вам буде простіше освоїтися в новому колективі. Розлучаючись зі старими кадрами, дякуйте їм за працю, будьте коректні.
7
З часом підлеглі звикнуть до вас, і вам не доведеться нічого їм доводити. Але перші кроки в новому для вас як надзвичайно важливі. Саме від того, як ви поведете себе в першу стресові місяці, залежить ваш авторитет.
8
Пам'ятайте, що авторитет можна тільки заслужити. Його не можна купити або завоювати обманом. Ваші найкращі рекомендації - бездоганна репутація, професіоналізм і добру вдачу. Покажіть людям, що ви не підведете їх у складній ситуації, і вони будуть вам довіряти.