Як відредагувати програму.

Змінювати ті чи інші налаштування програми можна безпосередньо з її меню або ж втрутившись у вихідний код. Другий спосіб іноді може бути обмежений умовами ліцензійної угоди.
Вам знадобиться
  • - програма Resource Tuner;
  • - компілятор;
  • - навички програмування.
Інструкція
1
Змініть налаштування програми з меню її конфігурації. Зазвичай тут доступна зміна мови інтерфейсу, модулі, зовнішній вигляд і так далі. У випадках же, коли вам необхідно змінити налаштування програми, які не редагуються з конфігурації, скористайтеся утилітою Resource Tuner. Вона працює з файлами налаштувань, встановлених в секцію ресурсів вашого комп'ютера.
2
Завантажте її з офіційного сервера розробника, після чого виконайте перевірку на наявність вірусів. Встановіть її, виберіть у меню програму , конфігурацію якої хочете змінити, і далі дотримуйтесь вказівок системи.
3
У разі коли вам необхідно змінити програму за допомогою втручання в її вихідний код, переконайтеся, що дана дія не суперечить умовам користувальницької угоди.
4
Після цього дістаньте її исходник і з'ясуйте, якою мовою програмування вона була написана. Це необхідно для внесення вами змін в її роботу. Скачайте компілятор, який працює з даними мовою програмування.
5
Внесіть необхідні зміни в код програми, протестуйте її на наявність багів і скомпілюйте інсталяційний файл з коду. Якщо програма призначалася для сторонньої платформи, скачайте додатково програму -емулятор.
6
Якщо ви хочете внести зміни в налаштування програми, не передбачені меню її конфігурації, переконайтеся в необхідності даних дій, оскільки часто вони можуть призвести не до найвдалішим наслідків.
7
Найкраще перед зміною програм зберегти користувача файли, які можуть знадобитися вам надалі. При зміні шрифтів меню програми попередньо переконайтеся в тому, що вони підтримують використовуваний вами мову додатки, оскільки можуть виникнути проблеми з кодуванням.
Корисна порада
Не вносьте в програму змін, не передбачених її меню.