Як перевести символи.

В деяких документах зустрічаються зашифровані символи, для прочитання яких необхідно додаткове програмне забезпечення. Також сервери з функцією дешифрування доступні і онлайн.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для прочитання символів тексту використовуйте зміну кодування. Це робиться в програмі Microsoft Office Word або його аналогу Open Office Word. Щоразу, відкриваючи файл, в діалоговому вікні вибирайте новий варіант кодування. Цей спосіб дуже довгий, оскільки позицій у списку досить велика кількість. Краще всього відразу скористатися онлайн-сервісами або установкою стороннього програмного забезпечення на ваш комп'ютер.
2
Скористайтеся альтернативним способом - установкою на ваш комп'ютер програмою дешифрування даних. Дійсно робочих версій таких програм достатньо мало, тому намагайтеся викачувати їх тільки з офіційних сайтів розробників і перевіряти установник на наявність вірусів і шкідливого коду.
3
Після установки програми для дешифрування даних введіть текст, що містить символи , які ви не можете прочитати, після чого виконайте настройку програми виходячи з даних вам умов.
4
Зверніть увагу, що часто для отримання повного результату роботи програми її необхідно зареєструвати, це пов'язано з використанням пробної версії програми. Для її реєстрації вам знадобиться оплата її ліцензії будь-якими передбаченими способами.
5
При оплаті платіжними засобами в режимі онлайн зверніть увагу, що точно оплачуєте даний програмний продукт. Будьте уважні з адресним рядком, попередньо запустіть віртуальну клавіатуру перед введенням даних вашої банківської карти або віртуального рахунку.
6
Скористайтеся також способам дешифрування символів в режимі онлайн. Про менш дієвий, ніж попередній. Ви можете спробувати ввести символи у відповідну форму на наступній сторінці http://www.artlebedev.ru/tools/decoder/або аналогічних ресурсах інтернету.
Корисна порада
Попередньо використовуйте варіанти зміни кодування.