Як перейменувати таблицю.

Дані в текстових документах і базах даних періодично доводиться виправляти. З часом може змінитися порядок стовпців таблиць, а також їх значення. Щоб перейменувати таблицю всередині бази даних, досить використовувати стандартні засоби батьківського утиліти.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Access.
Інструкція
1
Таблиці бази даних програми MS Access мають розширення adp. Це стандартний для них формат. При перейменування таблиці відбувається не тільки звичайна заміна назви, а й подальша її зв'язка з усіма об'єктами бази даних. Єдине зауваження при виконанні цієї операції: якщо всередині файлу присутні посилання, назва яких містить ім'я колишньої таблиці, ці лінки стають недоступними.
2
Запустіть вищеназвану програму за допомогою ярлика на робочому столі. Також це можна зробити через розділ «Усі програми» меню «Пуск». У списку, знайдіть каталог Microsoft Office і виберіть пункт Microsoft Access або клікніть однойменний пункт в загальному списку каталогів «Усі програми» (залежно від версії пакету програм).
3
Відкрийте базу даних, всередині якої необхідно провести перейменування таблиці. Для цього натисніть сполучення клавіш Ctrl + O або через верхнє меню «Файл». У версіях 2007 і старше необхідно перейти до списку «Об'єкти» і вибрати пункт «Схеми баз даних». Потім виберіть необхідну базу даних і клацніть мишею по кнопці «Конструктор» (знаходиться на панелі інструментів).
4
Перед вами з'явиться вікно з поточною базою даних. Перейдіть до розділу таблиць і виберіть ту, яку потрібно перейменувати. Для виконання операції перейменування слід викликати властивості таблиці.
5
Натисніть правою кнопкою на ній і виберіть рядок «Властивості». Натисніть мишкою на вкладці «Таблиці». В полі «Ім'я таблиці» введіть нову назву. Зверніть увагу на список, що випадає - нове ім'я таблиці не повинно збігатися з жодним з цих значень. Як тільки ви перемістіть курсор з поля «Ім'я таблиці» на інше поле, відбудеться автоматичне збереження нового імені. Для скасування змін досить натиснути клавішу Esc.