Як перевірити цілісність кеша. прорка кеша гри.

Проблеми з цілісністю кеша можуть виникати з різних причин - віруси, некоректне оновлення, установка конфліктуючого програмного забезпечення і так далі. Питання вирішується за допомогою програми Steam, але тільки у випадку використання вами ліцензійних ігор.
Вам знадобиться
  • - програма Steam;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програмне забезпечення Steam на ваш комп'ютер, якщо цього не було зроблено раніше. Ви можете зробити це на офіційному сайті даного сервісу. Після цього введіть ваші реєстраційні дані у відповідні форми, переконавшись, що у вас встановлена правильна розкладка клавіатури і не включений режим CapsLock або NumLock (для неповних клавіатур).
2
Оберіть в запущеній програмі гру, цілісність кеша якої хочете перевірити. Відкрийте властивості гри, перейдіть до меню з назвою «Локальні файли», оберіть у списку дію «Перевірити цілісність кеша».
3
У разі появи у вас повідомлення про неможливість запуску гри виконайте перевірку цілісності її кеша вищеописаним чином. Після цього, швидше за все, почнеться завантаження відсутніх файлів з сервера.
4
Якщо у вас виникають певні проблеми із запуском гри і перевірка цілісності кеша не допомагає, видаліть один із системних файлів програми з назвою clientregistry.blob, який зберігається в папці Steam.
5
Також попередньо перевірте його атрибути, натиснувши на ньому правою кнопкою миші. Зніміть галочку з позначки «Тільки для читання», після чого перейдіть до видалення. Зверніть увагу, що на момент внесення змін необхідно завершити роботу програми Steam на вашому комп'ютері.
6
Під час наступного запуску Steam попередньо переконайтеся в тому, що у вас активно підключення до інтернету, оскільки програма автоматично повинна буде завантажити відсутні файли. Після цього проблема з грою, швидше за все, буде усунена. Якщо ж проблема виникне знову, необхідно провести повну перевірку вашого комп'ютера на наявність вірусів і троянів, також можна скористатися відкотом системи до попередньої змінам даті.
Корисна порада
Завжди робіть резервну копію збережень ваших ігор.