Як розблокувати тюнер.

Для розблокування зашифрованих каналів необхідно спеціальне програмне забезпечення, встановлене в вашому тюнері. Іноді воно буває доступно в стандартній прошивці, а іноді доводиться виконувати оновлення конфігурації програмного забезпечення вручну.
Інструкція
1
Знайдіть ключі, які необхідно ввести для розблокування необхідних каналів. Виконайте їх пошук по інтернету, ввівши в якості ключового слова назва каналу та використовуваного вами провайдера; також ви можете перевірити і різні тематичні форуми.
2
Зайдіть в сервісне меню вашого тюнера і виконайте вхід у його сервісне меню, після чого перейдіть до введення ключів в програму-емулятор.
3
Зверніть увагу, що даний спосіб вже досить застарів у зв'язку зі зміною політики безпеки постачальників послуг супутникового телебачення; також використання даного способу перегляду заблокованих і раніше не оплачених вами каналів є порушенням умов укладеного договору в більшості випадків.
4
У випадках коли у вас відсутній емулятор, виконайте препрошівку пристрої версією програмного забезпечення, що передбачає його наявність. Це робиться за допомогою звичайної відформатованої флеш-карти, утиліти і меню поновлення тюнера.
5
Якщо ви хочете розблокувати в вашому тюнері певні канали, скористайтеся найдієвішим способом - заплатите за їх перегляд. Також зверніть увагу на альтернативні способи перегляду супутникових каналів - це шарінг. Він дозволяє передавати інформацію з однієї картки тюнера на кілька пристроїв. Також в деяких випадках можливий інтернет-шаринг. Даний спосіб грунтується на пошуку сервера, що роздає з карти доступу інформацію на тюнери, власники яких внесли певну плату за користування послугою. Такі сервіси існують в основному місяць або два, проте є й винятки. Шаринг доступний також і без використання інтернету - це робиться в основному для доступу до перегляду каналів з декількох телевізорів при використанні однієї картки доступу. Проте користуватися даними способом перегляду заблокованих каналів не рекомендується.