Як запустити друге ядро.

Для виконання тих чи інших завдань іноді потрібно активація або відключення декількох ядер процесора. В деяких випадках зробити це можна, але виконати зворотну операцію набагато важче. В останніх версіях операційних систем Windows дана проблема була вилікувана.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Seven.
Інструкція
1
Відразу ж варто відзначити, що при виключенні одного або більше ядер процесора на комп'ютері, з встановленою операційною системою Windows XP, запустити їх знову стає важко. У період появи цієї системи двоядерні процеси не мали широкого розповсюдження, тому на поточний момент перевага віддається більш новим системам.
2
Якщо на ваш комп'ютер була проінстальована Windows XP, змініть її на Windows Seven, якщо ця дія дозволяє виконати апаратне забезпечення. «Сімка» більш вимоглива до ресурсів. Перед оновленням або новою установкою системи рекомендується скопіювати важливі документи і потрібні файли в спеціальне сховище, наприклад, знімний носій.
3
Вставте диск «сімки» і перезавантажте комп'ютер. При завантаженні BIOS натисніть клавішу Delete або F2 (для ноутбуків). У вікні настройки BIOS Setup перейдіть до розділу Boot і виберіть як основного пристрою CD/DVD-привід. Щоб вийти з BIOS Setup із збереженням результатів зміни, натисніть клавішу F10, а потім Enter.
4
Після перезавантаження комп'ютера буде прочитаний завантажувач з інсталяційного диска. В ході установки можна вибрати опцію оновлення поточної системи. В цьому випадку всі дані будуть збережені. Дочекайтеся закінчення процесу установки, після перезавантаження з'явиться вікно вітання. Вам необхідно відкрити налаштування системи та вказати кількість ядер, які слід задіяти, якщо вони за умовчанням не були включені.
5
Щоб дізнатися кількість запущених ядер, необхідно відкрити "Диспетчер завдань". Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc і клікніть мишкою на вкладці "Швидкодія". Кількість секторів показує поточний стан задіяних ядер. Також дізнатися це значення і регулювати його можливо через розділ CPU меню BIOS Setup.