Як поздоровляти хресних батьків з Різдвом.

Хрещення - одне з найважливіших церковних таїнств, що накладають відбиток на все життя. І до участі в ньому допускаються тільки найближчі для сім'ї люди. Тому на хресних батьків покладається відповідальність за духовність їх хрещеника, його подальше життя з вірою в душі. Невипадково хресні батьки стають практично рідними людьми, і з найголовнішим християнським святом - Різдвом - їх хочеться привітати по-особливому.
Інструкція
1
Якщо ви живете разом з хрещеними батьками в одному місті, відвідайте разом вечірню службу в церкві. Можливість доторкнутися до чогось світлого в Різдвяну ніч, першими привітати один одного з цим світлим святом зблизить вас ще більше, поселить в душі радість і щастя.
2
Якщо з якихось причин не виходить піти до церкви, ви можете просто відзначити це свято разом. А символом нехай стане різдвяна зірка, яку ви разом закріпіть на верхівці святкової ялини. Серед інших традицій - запалювання свічок на різдвяному вінку. Навіть якщо ви не дотримувалися традицію повністю (за 4 тижні до свята по неділях запалюють по одній свічці на вінку), можете разом запалити всі 4 свічки, поклавши вінок в центрі різдвяного столу. Якщо у вас немає вінка, не турбуйтеся, просто подаруйте хрещеним красиві свічки, і нехай вони висвітлюють ваш святкову вечерю.
3
Влаштуйте невелике сімейне різдвяне привітання: коротко розкажіть про саме свято і його традиціях. Якщо в сім'ї є діти, вони можуть прочитати вірші або заспівати різдвяні пісні. Якщо ви відзначаєте свято у великому родинному колі, влаштуйте різдвяні ворожіння з побажаннями, запеченими в пиріжках або в печиво. Це повеселить всіх і подарує гарний настрій. І не забудьте подякувати своїм і хресних за те, що всі ці роки вони поруч з вами, люблять вас і підтримують.
4
Якщо ви з хресними живете в різних містах і не маєте можливості побачитися, відправте святкову посилку з подарунками: традиційними солодощами, різдвяною листівкою і теплими словами в листі. Прикладіть свої фотографії, адже їм цікаво подивитися, як ви зараз виглядаєте, наскільки змінилися і подорослішали. Обов'язково зателефонуйте в цей день вашим хрещеним і скажіть найтепліші побажання.
5
Крім традиційних солодощів ви можете піднести й інші подарунки, що символізують вашу любов і вдячність хрещеним: теплі рукавиці з красивим візерунком, шаль, набір рушників або скатертину з новорічним візерунком. Прекрасним подарунком стане освячена ікона, яку можна заздалегідь придбати в церкві.