Як вставити фото в колаж.

Основні прийоми, що застосовуються при вставці зображення в колаж, полягають в повному або частковому видаленні вихідного фону зображення, зміни розміру і колірної гами картинки і зміни режиму накладення шару зі вставляемой фотографією. Залежно від результату, який потрібно одержати, можна вибрати один з цих способів обробки зображення або їх комбінацію.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з колажем;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Один з нескладних способів вставки фото в колаж полягає у використанні колаж а в якості рамки для фотографії. Щоб це зробити, створіть у файлі з колаж ем шар, який об'єднує видимі елементи всіх шарів зображення, комбінацією Ctrl + Alt + Shift + E.
2
Створіть маску шару з колаж ем, використавши кнопку Add layer mask, розташовану в палітрі шарів. За допомогою одного з інструментів виділення вкажіть область, в якій буде перебувати вставлена фотографія. Якщо фото прямокутної форми, застосуйте Rectangular Marquee Tool, для створення еліптичного виділення активізуйте Elliptical Marquee Tool. За допомогою Polygonal Lasso Tool можна створити виділення більш складної форми.
3
Клацніть по масці шару і заповніть виділення чорним кольором, застосувавши для цього Paint Bucket Tool.
4
Вставте фотографію у файл з колаж ем опцією Place з меню File. Перекладіть шар зі вставленим фото під шар з колаж ем. Змініть положення вставленої картинки таким чином, щоб в прозорій області, що з'явилася на місці виділення, було видно частину фотографії, яку ви збиралися вставити в колаж . Для переміщення зображення використовуйте інструмент Move Tool.
5
Якщо фотографія виявилася занадто великий, змініть її розмір і нахил опцією Free Transform з меню Edit.
6
Можна отримати непоганий результат, вставивши фото в колаж за допомогою зміни режиму накладення шару з фотографією. В результаті вийде частково прозоре фото, накладене на інші деталі колаж а. Кольори на зображенні поміняються залежно від того, який спосіб накладення ви виберете. Для того щоб змінити режим накладення шару, виберіть один з пунктів списку режимів накладення, який знаходиться у верхній лівій частині палітри шарів.
7
Частина накладеного таким способом зображення можна приховати під маскою. Для цього створіть маску шару з фотографією, виберіть інструмент Brush Tool і зафарбуйте на масці ті фрагменти картинки, які хочете прибрати. Зафарбовування чорним кольором зробить вибрані ділянки повністю прозорими, сірий колір зменшить їх непрозорість, але залишить видимими.
8
Для отримання фотореалістичного колаж а вам доведеться прибрати фон зі вставляється фотографії. Для цього створіть маску шару і виділіть фон на фотографії. Це можна зробити інструментом Color Range, вікно налаштувань якого відкривається опцією, що знаходиться в меню Select. Можна, попередньо не створюючи виділення, зафарбувати маску в областях фону чорним кольором за допомогою Brush Tool.
9
Подгоните кольору фотографії під колірну гамму колаж а, відкривши вікно налаштувань опціями Color Balance або Curves з групи Adjustments меню Image.
10
Якщо на фоновому зображенні присутні тіні, вам доведеться створити тінь, відкинуту вставленим об'єктом. Для цього створіть відбиток видимих шарів комбінацією Ctrl + Alt + Shift + E і намалюйте на ньому тіні за допомогою інструменту Burn Tool.
11
Збережіть колаж з усіма верствами в файл psd опцією Save з меню File.