Як відпочити в липні.

Липень-серпень - найгарячіша пора відпусток. Більшість людей прагнуть на море, і в ці дні там самий справжній колапс. У готелях практично немає вільних номерів, ціни на всі виростають, на пляжі всі місця зайняті. Якщо вам не до душі такий метушливий відпочинок, є маса інших варіантів, як провести найспекотніший місяць літа.
Інструкція
1
Розгляньте варіант екологічного туризму. Влітку можна відвідати Камчатський заповідник, відпочити на Байкалі або зробити похід по Алтаю. Саме в липні там стоїть комфортна погода - в міру тепло і сухо, без дощів. Такі поїздки вимагають серйозних фінансових витрат, а у випадку з пішим походом ще й спеціальної підготовки. Але зате в цей час на Камчатці можна побачити ведмедицю з маленькими ведмежатами, на Алтаї - незвичайні рослини і квіти, а на озері Байкал прокотитися по островах.
2
Більш бюджетним варіантом може стати поїздка на Селігер або Валдай. Липневі ночі в заповідниках теплі, і можна ночувати в наметі. А вода досить швидко прогрівається, навіть якщо напередодні йшов дощ і було холодно. Єдиним мінусом може стати велика кількість комах. Але в жарку погоду їх практично немає.
3
Якщо в спеку хочеться охолодитися, відправляйтеся в країни Скандинавії. Влітку можна подивитися норвезькі фіорди, порибалити у Фінляндії, здійснити круїз на теплоході. Звичайно, і в цих країнах в липні досить жарко. Але спека там не така виснажлива, як на морському узбережжі, і дихається набагато легше.
4
А от Європа останнім часом зустрічає туристів природними катаклізмами. Те позамежної спекою, то восени в середині літа. Якщо ви збираєтеся відвідати європейські країни, зупиніться на тих, де все-таки є морські або водні курорти. У цьому випадку спеку краще перечекати на них.
5
Придбайте путівку в санаторій або будинок відпочинку. Відпустка - відмінна можливість зайнятися своїм здоров'ям. Розгляньте варіанти відпочинку і лікування на знаменитих кавказьких мінеральних джерелах. А можна відправитися на Україну в Карпати і подихати хвойним повітрям. Карпати приваблюють екстремальних туристів можливістю зробити сплав на байдарках по гірських річках і відчути колорит традиційної української життя.