Як оформити свою біографію.

Найчастіше, при влаштуванні на хорошу посаду, від здобувача крім резюме потрібно автобіографія або характеристика. Як правильно оформити резюме, інформації достатньо, а от на тему, як написати свою біографію, написано значно менше. Але на співбесіді від цього її менше не вимагають. Хоча, насправді, нічого складного в цьому немає.
Інструкція
1
Автобіографія - це самостійне опис життя, написане у вільній формі, але все ж вимоги до неї є. За допомогою автобіографії роботодавець отримує не тільки додаткову інформацію, щоб краще вивчити особистість майбутнього працівника, а й дивиться, як грамотно ви вмієте оформлювати свою біографію .
2
Почніть авто біографію з ваших прізвища, імені та по батькові, вкажіть рік народження та місце реєстрації. Вийти повинно наступне: «Я - Іванова Анна Іванівна, 1988 року народження, яка проживає за адресою: м Красноярськ, вул. Миру, 14 ».
3
Після того як ви представилися, повідомте інформацію про отриманий вами освіті в логічному порядку його отримання. Якщо існує необхідність, вкажіть загальне шкільну освіту. Але зазвичай опис починають зі спеціальної освіти, вказують року навчання, назву навчального закладу, отриману спеціальність.
4
Наступним пунктом біографії вкажіть пройдені курси підвищення кваліфікації, курси удосконалення, тренінги та семінари, додаткову освіту. Обов'язково вкажіть роки проходження того чи іншого курсу і теми всіх курсів та тренінгів.
5
Далі опишіть досвід роботи. Це вторинний інформаційний блок автобіографії. Починайте з самого першого місця роботи, вкажіть час, протягом якого ви працювали на цьому місці, займану посаду та назву установи, організації. В хронологічному порядку перерахуйте всі наступні місця вашої роботи. Тут же розкажіть про досягнення на службі, нагороди.
6
Якщо, крім основної роботи, ви викладаєте в освітній установі, читаєте лекції і т.д., обов'язково вкажіть і цю інформацію. Можете вказати склад сім'ї. В кінці вашої автобіографії вкажіть загальний стаж роботи, поставте дату написання і підпишіться. Якщо листів декілька, підпишіть кожен.
Зверніть увагу
Форма викладу - оповідна, від першої особи однини.
Корисна порада
Писати автобіографію бажано від руки, на аркуші паперу формату А4; можна оформити автобіографію на спеціальному бланку. Вся інформація надається в хронологічній послідовності.
Стінгазети, присвячені випускного класу, давно стали однією з тих хороших традицій, без яких важко уявити шкільне свято. Вони ніколи не набридають, хоча закладені в них ідеї начебто старі, як світ. Найголовніша з них - показати, як за 10 років змінилися ті, хто колись переляканої і нерішучою зграйкою переступили поріг школи. А це цікаво побачити і батькам, і вчителям, і, звичайно ж, самим випускникам. Тому оформлення випускний газети - безумовно, важливий і відповідальний захід.
Інструкція
1
Як правило, ще на початку останнього шкільного року обговорюють питання, як буде проходити випускний. Зазвичай це потребує вирішення багатьох організаційних питань, в т.ч. і фінансових. Невеликі кошти передбачте і на випуск газети, особливо якщо ви хочете замовити її виготовлення в друкарні. Випуск звичайної стінної газети вимагає менше коштів, але ватман, фарби, фломастери, кольоровий папір, гроші на роздруківку фотографій вам обов'язково знадобляться.
2
Роботу над оформленням газети почніть хоча б за пару місяців до випускного. Вам належить підібрати багато матеріалу, та й на саме оформлення може зайняти не один день.
3
Визначте, хто буде займатися газетою. Потрібно, щоб за випуск відповідали хоча б кілька людей. Дуже добре, якщо до редколегії увійдуть хлопці, у яких є маленький журналістський досвід. Якщо таких немає, то пошукайте знайомих газетярів. Можливо, вони зможуть підкинути кілька цікавих ідей і дати якісь технічні ради.
4
Ідеї для вашої майбутньої газети можна пошукати в інтернеті. Звичайно, добре, якщо у вас з'являться свої власні. Але не бійтеся використовувати і готові проекти. Все одно у вас інші однокласники, вчителі, події, з вами в школі відбувалися унікальні історії, так що повторень не буде.
5
Зберіться і складіть попередній план майбутньої газети. Подумайте, якою ви її бачите взагалі. Може, вам захочеться оформити її, як сюжет з «машини часу», у вигляді кадрів з кінохроніки, старовинної каравели або сучасного коміксу. А може бути, ви вирішите зробити все «простенько, але зі смаком» і розташуйте красиво фотографії, інтерв'ю, спогади вчителів, батьків, прикольні історії і т.д.
6
Визначте, які матеріали вам знадобляться для оформлення. Починайте збирати фотографії: дитячі (можна навіть з двох-трьох років), сучасні, сюжетні фото. Напевно кожен з вас відвідував якісь секції, брав участь у конкурсах і фестивалях, ходив у походи і т.п. Побачити все це ще раз і згадати буде приємно.
7
Попросіть написати кожного випускника про найцікавіше, що запам'ятовується, веселому і т.д. моменті з його шкільної біографії. Це можна буде вставити або в альбом, або у вашу газету .
8
Візьміть інтерв'ю, якщо це можливо, у першої вчительки цього класу, а також у когось з учителів-предметників, класного керівника. Можна попросити їх скласти побажання випускникам.
9
Коли ви вирішите, що матеріалу для газети достатньо, складіть її макет. Розплануйте конкретно, де що буде розміщуватися, які потрібні підписи та ін. Може виявитися, що ще чогось не вистачає. Попрацюйте над доповненнями і приступайте до реалізації своїх задумів.