Як накачати передпліччя.

Всі ми чудово знаємо, які м'язи потрібно тренувати, щоб досягти потрібного обсягу. Можна з легкістю знайти інформацію, як накачати біцепси, плечі, ноги, спину, груди - все це зрозуміло і логічно, але як накачати передпліччя? Якщо ви сожмете руку в кулак, ви відчуєте як напружується ваше передпліччя, і саме ця дія є основою роботи над ним.
Вам знадобиться
  • - кистьовий еспандер
  • - турнік
  • - бавовняні рукавички
  • - гантелі
Інструкція
1
Використовуйте бавовняні рукавички під час тренувань з обтяженнями. При роботі з важкими вагами не використовуйте зав'язки, позбавляють вас від хвата. Бавовняні рукавички володіють меншою силою тертя ніж людська шкіра, тому щоб утримати звичні ваги вам буде необхідно стискати долоню щосили, рівномірно з вашими вправами зростатиме сила хвата і обсяг передпліч.
2
Встаньте на коліна, руки покладіть поперек лави або стільця долонями вгору, щоб кисті рук вільно звисали. Покладіть на долоні дві гантелі середньої ваги і розслабте пальці, утримуючи гантелі на двох крайніх фалангах пальців. Прокотите гантелі по внутрішньої сторони долоні, стискаючи кулак і одночасно піднімаючи кисті вгору до упору. Повторіть цю вправу до повної відмови передпліч в кожному з чотирьох-п'яти наступних підходів з проміжним хвилинною перервою.
3
Візьміть в руки кистьовий еспандер - гумове кільце або пружину. Стискайте до торкання пальцями внутрішньої сторони долоні, поки не відчуєте, що не можете стиснути руку в кулак до торкання пальцями внутрішньої сторони долоні. Повторіть вправу чотири-п'ять разів до повної відмови передпліч.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8eTStokTLws
Зверніть увагу
Не припиняйте ні одну з вправ поки ви в змозі виконати його десять разів.
Корисна порада
Пам'ятайте, що робота над передпліччями вимагає дуже довгого часу, тому як м'язи ці, на відміну від грудних і спинних, ростуть повільно, і не чекайте миттєвих результатів!