Як включити підтримку віртуалізації.

Віртуалізація в сучасних комп'ютерах ділиться на програмну і апаратну, підтримувану процесорами Intel - технологія VT-x, і процесорами AMD - технологія AMD-v. Включення апаратної віртуалізації необхідно при використанні певних гостьових операційних систем або застосуванні 64-бітних OS, а в певних моделях комп'ютерів (Samsung, Acer) віртуалізація є передвстановленою функцією системи.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть спеціалізований інструмент Intel Processor Identification Utility - Windows Version, призначений для визначення можливості підтримки віртуалізації процесором комп'ютера.
2
Викличте головне мню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання запуску інструменту.
3
Вкажіть встановлений додаток і перейдіть на вкладку «Технологія ЦП" діалогового вікна програми.
4
Визначте опцію підтримки віртуалізації використовуваним процесором в групі «Підтримка вдосконалених технологій процесорів Intel" і перезавантажте комп'ютер для здійснення процедури включення підтримки.
5
Скористайтеся функціональною клавішею F2 для входу в завантажувальний меню комп'ютера Panasonic і перейдіть в меню «Додаткові настройки» BIOS (для комп'ютерів Panasonic).
6
Визначте параметр «Технологія віртуалізації Intel» і виберіть значення "Включити" (Enable).
7
Завершіть роботу службового додатки настройки натисканням функціональної клавіші F10 і підтвердіть застосування обраних змін натисканням команди «Так» (Yes).
8
Завершіть роботу програми настройки BIOS натисканням клавіші функціональної клавіші Enter (для комп'ютерів Panasonic).
9
Скористайтеся синьою клавішею Think Vantage комп'ютера Lenovo ThinkPad після включення комп'ютера для виклику меню налаштувань завантаження і натисніть функціональну клавішу F1 для входу в діалог налаштувань BIOS.
10
Перейдіть в пункт «Конфігурація» (Config) за допомогою клавіш з символами стрілок і розкрийте обраний вузол натисканням функціональної клавіші Enter.
11
Виберіть пункт «Процесор» (CPU) і підтвердіть свій вибір натисканням клавіші Enter.
12
Розкрийте параметр Intel Virtualization Technology натисканням клавіші Enter і вкажіть команду «Включити» (Enable).
13
Підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter і повторіть натисканням тієї ж клавіші для продовження виконання операції.
14
Застосуйте вибрані зміни натисненням функціональної клавіші F10 підтвердіть свій вибір опцією «Так» (Yes) у вікні запиту системи.
15
Виконайте відключення комп'ютера від джерела живлення і увімкніть його заново.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PMWrA5_ZlDQ
Процедура включення апаратної підтримки віртуалізації може бути розбита на два етапи: визначення можливості підтримки локальним комп'ютером і, власне, включення. Неодмінною умовою на кожному етапі є наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер засіб визначення підтримки апаратної віртуалізації (havdetectiontool.exe) з офіційного сайту Microsoft.
2
Запустіть завантажену утиліту подвійним кліком миші і виконайте рекомендації майстра.
3
Виконайте включення апаратної підтримки віртуалізації залежно від моделі комп'ютера.
4
Використовуйте функціональну клавішу F12 при включенні комп'ютера і відображенні завантажувального меню (для комп'ютерів Dell).
5
Вкажіть пункт «Налаштування BIOS» і підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter (для комп'ютерів Dell).
6
Розкрийте вузол «Підтримка віртуалізації» натисканням на значок «+» і вкажіть пункт «Віртуалізація» (для комп'ютерів Dell).
7
Застосуйте прапорець на полі «Включити технологію віртуалізації Intel" і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Застосувати» (для комп'ютерів Dell).
8
Завершіть роботу програми натисканням кнопки Exit, вимкніть живлення комп'ютера і виконайте повторне включення для застосування обраних змін (для комп'ютерів Dell).
9
Виконайте натискання функціональної клавіші Esc після включення комп'ютера і перейдіть в налаштування BIOS натисканням клавіші F10 (для комп'ютерів HP).
10
Виберіть пункт «Конфігурація системи» за допомогою клавіш зі стрілками і вкажіть пункт «Технологія віртуалізації» (для комп'ютерів HP).
11
Натисніть клавішу Enter для підтвердження свого вибору і вкажіть команду «Включено» (для комп'ютерів HP).
12
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням клавіші Enter і завершите процедуру включення підтримки натисканням клавіші F10 (для комп'ютерів HP).
13
Вкажіть пункт «Так» і виконайте натиснення клавіші Enter (для комп'ютерів HP).
14
Вимкніть живлення комп'ютера і виконайте повторне включення (для комп'ютерів HP).
Корисна порада
Комп'ютери моделей Acer, Asus і Samsung не потребують включення апаратної підтримки віртуалізації, включеної за замовчуванням.