Як зберігати сухий корм.

Сухі корми для тварин - зручна і корисна альтернатива їжі з загального стола. Економні господарі намагаються купити упаковку побільше - адже велика фасовка обійдеться дешевше. Але виникає питання - як зберігати придбаний про запас корм, щоб він не втратив своїх корисних якостей?
Вам знадобиться
  • - контейнери і банки для зберігання корму;
  • - ємності для сипучих продуктів;
  • - сміттєві мішки.
Інструкція
1
Якщо ви купили кілька невеликих упаковок, що не відкривайте нову, поки не закінчилася попередня. Не варто пропонувати вихованцеві рибне асорті на сніданок і м'ясні гранули - на вечерю. Тварина не потребує подібного розмаїтті і спокійно харчується одним і тим же грудкою кілька днів поспіль. Чи не розкриті пакети зберігаються довго і не втрачають своїх властивостей.
2
Вибирайте упаковку з пластиковими затискачами - після розпечатування вона щільно закривається і зручно зберігається. Застібка багаторазова, її вистачає на весь термін використання пакета.
3
Пошукайте в зоомагазині зручну ємність для зберігання корма . Це можуть бути м'які контейнери із застібкою-блискавкою, бляшані банки з щільно притертими кришками або пластикові мішки з підвісками. Вони не особливо дороги, зате виглядають красиво і оберігають корм від псування, пилу і несанкціонованого проникнення вихованця.
4
Не зберігайте гранули у відкритих ємностях. Вони сохнуть, втрачають привабливий для тварин аромат і корисні речовини. До того ж специфічний запах корма пошириться по всьому приміщенню. Не дивуйтеся, якщо звірі відмовляться їсти їжу, довго простояла на відкритому повітрі - для них вона не представляє інтересу.
5
Спробуйте пересипати корм в контейнери для харчових продуктів. Можна придбати цілий набір банок, які вдало впишуться в інтер'єр кухні. Такий варіант особливо зручний для власників кількох тварин, кожне з яких має власний раціон. У великій банці можна тримати корм для собаки, у середній - їду дорослої кішки, а в маленькій - гранули для кошенят. Помістіть банки на окрему полицю, забезпечите їх ярличками, а поруч помістіть мірну ложку для роздачі порцій.
6
Якщо ви купили великий мішок корма про запас, отсипьте частина в контейнер або банку. Відкритий пакет щільно скрутіть, перекривши доступ повітря. Помістіть його в сміттєвий мішок, зав'яжіть його і приберіть на зберігання в комору або шафа. Зберігайте запаси в темному і сухому місці - при зайвій вологості на гранулах може з'явитися цвіль.