Як лікувати защемлення. Як лікувати защімленія нерва в домашніх умовах.

Защемлення нерва - неприємний і болісний недугу, яка нагадує вам про себе різким болем і дискомфортом, а також порушенням функціонування відповідного м'яза або органу.
Інструкція
1
Якщо ви виявили у себе ознаки защемленого нерва, обов'язково покажіться лікаря-невролога, який зробить рентген і визначить, які причини утиску нерва, а потім пропише леченіе.До того, як ви прийдете до лікаря, виконайте нескладні процедури, які допоможуть впоратися з болем від защемленного нерва.
2
Прийміть анестетик (Кетанов) і постарайтеся максимально знерухомити. Викличте додому лікаря, ляжте на рівну жорстку поверхню і не рухайтеся.
3
Лікар, як правило, прописує в якості лікування фізіотерапію, вітаміни групи B і E, ультрафіолетове випромінювання і різні мазі, а також водолікування і лікувальні грязі в поєднанні з гімнастикою, ЛФК і масажем.
4
Крім лікарських рекомендацій скористайтеся народними засобами лікування защемлення. Настоюйте в 200 мл горілки лаврове листя протягом трьох діб. Втирайте настойку в защемлення область регулярно, і ефект буде незабаром помітний.
5
Зробіть корж зі склянки борошна і меду. Покладіть її на ніч на хворе місце і закутайте рушником.
6
Розчиніть в склянці спирту десять таблеток анальгіну і влийте туди флакон йоду. Дотримуйтеся вимог ліки три дні і втирайте отриманий склад в потрібну область тіла. Втирайте в защемлення місце мазі з хвойної живиці і приймайте зігріваючі ванни.
7
Пихтовое масло і валеріана можуть також стати помічниками в лікуванні защемлення - змішайте їх і втирайте склад, що вийшов в шкіру.
8
Промитий селера подрібніть в кухонному комбайні або в м'ясорубці, зберіть сік і пийте по 2 ложки перед їжею. Залишки м'якоті селери прикладайте до хворого місця на годину у вигляді компресів.
Зверніть увагу
Як лікувати защемлення нерва. Засоби для зовнішнього застосування. При лікуванні защемлення нерва будь-якими способами, насамперед, потрібно покласти потерпілого в те положення, в якому він найменше буде відчувати біль і обмежити, по можливості, активні і пасивні руху потерпілого.
Корисна порада
Це тиск порушує функції нерва, викликає біль, поколювання, оніміння або слабкість. Защемлення нерва може розвинутися в декількох частинах тіла. Наприклад, зміщення дисків в попереку може викликати защемлення корешкового нерва, і, як наслідок, біль, яка віддається в ногу (ішіас). Найбільш часто спостерігаються такі симптоми защемлення нерва: Оніміння або зниження чутливості в області защемленного нерва