Як відновити кредитну історію.

Приймаючи рішення про надання кредиту, банки в даний час все більше звертають увагу не на рівень заробітної плати, а на кредитну історію позичальника. Вона дозволяє оцінити порядність і платоспроможність потенційного клієнта. У зв'язку з цим дуже складно оформити позичку, маючи за спиною зіпсовану репутацію серед кредитних організацій.
Інструкція
1
Зверніться в бюро кредитних історій, яке містить повну інформацію про кредитний досьє всіх позичальників. Необхідно відзначити, що кожна людина раз на рік може безкоштовно отримати дані відомості про себе.
2
Якщо ви звертаєтеся вже не перший раз, то необхідно уточнити вартість даних послуг. Отримати доступ до кредитної історії можна також через сторонні організації або за допомогою інтернету, але найчастіше надана інформація буде застарілою або неточною.
3
Ознайомтеся зі своїм кредитним досьє. Якщо ви виявите, що була допущена помилка або вказана невірна інформація, то необхідно написати заяву в бюро кредитних історій. Повідомте, які дані є невірними, і попросіть внести виправлення. Після цього організація зв'яжеться з банком і спробує відновити істину.
4
Залиште свої коментарі біля різних пунктів кредитної історії. Необхідно відзначити, що така можливість надається безкоштовно, але повідомлення обмежується 100 словами. У зв'язку з цим необхідно придумати точне і лаконічне пояснення до псує вашу кредитну історію записи. Дані коментарі не відновлять кредитну історію , але дозволять її дещо поліпшити.
5
Відновіть свою платоспроможність і погасити наявні кредити. Як правило, виконавши дані пункти, позичальник показує, що у нього були тимчасові труднощі, які в даний час вирішені. В результаті можна спробувати переписати свою кредитну історію , оформивши новий кредит і погасивши його у встановлені терміни.
6
Зверніться в спеціальні організації, які займаються відновленням кредитних історій. Вартість таких послуг порівняно невелика, при цьому ви отримаєте кваліфіковану оцінку поточного становища та поради з відновлення своєї репутації. Дані компанії тісно співпрацюють з різними банками, тому можуть посприяти при оформленні кредиту.