Як вибрати хороший шампунь.

Асортимент шампунів в магазинах покликаний задовольнити найвибагливіший смак. Однак багато споживачів скаржаться, що не можуть підібрати для себе ідеальний засіб. Як же зробити правильний вибір і не пошкодувати про покупку?
Інструкція
1
Вирішіть, який шампунь вам необхідний. Існують м'які засоби для щоденного миття або глибокого очищення, препарати, вирішальні локальні проблеми на зразок себореї, а також шампуні, призначені для різних типів волосся.
2
Прочитайте складу засобу, зазначений на етикетці. Для сухого волосся підійдуть шампуні, збагачені вітамінами і амінокислотами, тонким і рідким потрібні силікони, а слабким і січеться - ліпіди і кераміди. Оцініть аромат і консистенцію кошти. Врахуйте, що чим концентрированнее шампунь , тим повільніше він витрачається. Занадто рідкі засоби закінчаться дуже швидко.
3
Якщо у вас є схильність до алергії, вибирайте безбарвні шампуні з мінімальною кількістю ароматизаторів. Врахуйте, що рослинні компоненти теж можуть бути алергенами. Зверніться в аптеку - там вам можуть підібрати відповідні засоби. В аптеці варто шукати і препарати для лікування проблемних волосся і шкіри голови.
4
Не купуйте засоби «2 в 1», краще підберіть в пару до шампуню хороший бальзам для волосся. Поєднання двох продуктів в одному флаконі ослабляє дію кожного з них. У підсумку ви можете отримати не надто добре вимите волосся з сухими кінцями.
5
Вас цікавлять органічні продукти? Шукайте на флаконі знак міжнародної сертифікації. Якщо він відсутній, врахуйте, що в даному випадку позначка «Біо» у назві кошти - всього лише маркетинговий хід виробника.
6
Якщо вам не підходять звичайні шампуні з супермаркетів і парфумерних магазинів, спробуйте підібрати відповідний продукт в перукарському салоні. Стилісти підкажуть, який засіб підійде для вашої зачіски і продемонструють його дія на вашому волоссі. Якщо результат вас влаштує, ви можете придбати вподобане засіб тут же або звернутися в спеціалізований магазин для перукарів. Там покупка обійдеться дешевше.